واکنش کونته به تمديد قرارداد با چلسي
شماره خبر : 140821
آنتونيو کونته سرمربي ايتاليايي چلسي تاکيد کرد فردا شب ديدار دشواري پيش روي اين تيم است.

پيروزي برابر قره باغ در آذربايجان به منزله قطعي شدن صعود چلسي به جمع 16 تيم پاياني ليگ قهرمانان خواهد بود.

 

تجربه حضور در آذربايجان با تيم ملي ايتاليا: "مطمئنا اميدوارم نتيجه مشابهي رخ دهد. هنگامي که ما با تيم ملي آنجا بازي کرديم، پيروزي خوبي به دست آورديم و با اين برد، ما به يورو 2016 صعود کرديم، پس روز خوبي براي من و براي بازيکنانم در تيم ملي بود، اما ما براي پيروزي تلاش زيادي کرديم.

 

 

 

 

اما سطح فوتبال آذربايجان افزايش يافته و به همين دليل ما بايد فردا توجه زيادي به اين ديدار جلب کنيم. بازي مهمي پيش روي ما است، زيرا اگر پيروز شويم، به مرحله بعدي مي رويم."

 

ديدار برابر قره باغ: "آنها دو بار در برابر اتلتيکو مادريد مساوي گرفتند و ما بسيار خوب مي دانيم که اتلتيکو چه تيم باکيفيتي است و همچنين رم براي برنده شدن برابر قره باغ تلاش زيادي کرد؛ پس آنها تيمي باکيفيت بوده که فوتبال بازي مي کنند و سعي در تسلط بر بازي دارند."

 

 

 

 

تمديد با چلسي: "با توجه به قرارداد من، اين موضوعي است که چلسي بايد با مدير برنامه من به تفاهم برسد و من فکر نمي کنم پيشرفت جديدي در روند حاصل شده باشد؛ ما در حال حاضر بازي هاي بسيار زيادي پيش رو داريم و من ترجيح مي دهم بر روي بازي هاي چلسي تمرکز کنم.

 

من در چلسي بسيار خوشحال هستم و هيچ مشکلي وجود ندارد. قرارداد من دو سال ديگر به پايان مي رسد و بديهي است که من نياز به يک قرارداد جديد دارم. اگر قرارداد خوبي پيش رويم گذاشته شود من بسيار خوشحال خواهم شد که آن را امضا کنم."

ارسال در: سه شنبه 30 آبان ساعت 17:46 (1396/8/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن