سومين تلاش رئال براي ثبت رکوردي بالاتر از بارسا
شماره خبر : 140817
امشب رئال مادريد تلاش مي کند به رکورد 100 پيروزي در ليگ قهرمانان دست پيدا کند.

امشب کهکشاني ها در شرايطي مهمان آپوئل در قبرس هستند که در 2 ديدار قبلي خود مقابل تاتنهام در کسب پيروزي ناکام بوده و يک تساوي و يک شکست حاصل تلاش آنها بوده است.

 

جالب اينجاست که رئال مادريد در اين مرحله نيز رقابت تنگاتنگي با بارسا دارد. بارسلونا اگر در بازي آخر خود برابر المپياکو در يونان پيروز مي شد مي توانست با برد احتمالي در بازي فردا شب برابر يوونتوس همزمان به پيروزي شماره 100 برسد؛ اما با تساوي در يونان، آنها در عدد 98 متوقف ماندند.

 

 

 

 

آمار هر دو تيم بسيار حيرت انگيز است، هرچند که رئال مادريد تا به حال 360 گل برابر 337 گل بارسا به ثمر رسانده و 325 امتياز مقابل 315 امتياز بلوگرانا گرفته است.

 

دو تيم بزرگ اسپانيايي نيز داراي بالاترين درصد پيروزي هستند هرچند که لستر سيتي و کايزسلاترن هر دو داراي نرخ پيروزي 66.6 درصد هستند؛ اما تعداد بازي هاي خيلي کمتري نسبت به بارسا و رئال انجام داده اند.

 

 

 

 

در تاريخ رئال مادريد در 64.3 درصد از مسابقات ليگ قهرمانان پيروز شده، در حالي که بارسلونا 63.64 درصد از آنها را برده است.

 

فهرست 10 تيم برتر با بالاترين ميزان پيروزي در اروپا شامل پاريس سن ژرمن، چلسي، بايرن مونيخ، منچستر يونايتد و سويا (57.1 درصد) و اتلتيکو مادريد (54.3 درصد) بوده و ديگر تيم هايي که بيش از 50 درصد از بازي هاي خود را پيروز شده اند اينتر، يوونتوس و آرسنال هستند.

ارسال در: سه شنبه 30 آبان ساعت 17:36 (1396/8/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن