هشدار باشگاه پرسپوليس به سوءاستفاده‌کنندگان
شماره خبر : 140816
باشگاه پرسپوليس با توجه به ثبت نشان‌ها و نام «پرسپوليس» در «ثبت علايم تجاري» با صدور اطلاعيه‌اي، نسبت به هر گونه بهره‌برداري غير قانوني و بدون مجوز از آن هشدار داد و اعلام کرد تخلفات را در راستاي حفظ منافع مادي و معنوي باشگاه، تحت پيگرد قضايي قرار خواهد داد.

به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، در اين اطلاعيه که به منزله اتمام حجت باشگاه در اين زمينه خواهد بود آمده است؛

به اطلاع کليه هواداران و علاقه‌مندان باشگاه محبوب پرسپوليس مي‌رساند در راستاي مستند سازي و تثبيت قانوني مالکيت معنوي و مادي بر اموال و دارايي‌هاي باشگاه به ويژه برند جهاني پرسپوليس، پس از پيگيري‌هاي مستمر و تلاش‌هاي واحد حقوقي باشگاه، نشان‌ها و نام پرسپوليس و پيروزي در کليه طبقات مجاز و قابل ثبت در زمينه‌هاي اقتصادي و فرهنگي به صورت رسمي و قانوني ثبت و آگهي شده است و از سوي ثبت علايم تجاري سازمان ثبت اسناد املاک کشور به رسميت شناخته مي‌شود. بديهي است با تثبيت مالکيت باشگاه، هر گونه سوء استفاده و بهره‌برداري افراد سودجو از نشان، علامت و نام پرسپوليس يا پيروزي يا لوگوي باشگاه قابل تعقيب قضايي خواهد بود.

اين باشگاه اميد دارد با اجراي اقدامات قانوني و تثبيت مالکيت، ضمن ايجاد ارزش افزوده براي دارايي‌هاي مادي و معنوي باشگاه، هرگونه سوء استفاده را کنترل نمايد. در اين ارتباط از هواداران فهيم و پرشور پرسپوليس تقاضا مي‌شود ضمن حفظ و صيانت از نشان و علامت باشگاه که بخشي از اموال عمومي و بيت‌المال است هر گونه سوء استفاده اشخاص حقيقي و حقوقي از برند، نشان و نام پرسپوليس را به اطلاع دبيرخانه باشگاه برسانند، قطعاً هرگونه استفاده از اين نام و نشان‌ها به هر شکل و تحت هر عنواني در صورتي مجاز است که با اخذ مجوزهاي لازم از باشگاه و با حفظ منافع آن صورت بگيرد که در اين صورت مراتب در سايت رسمي باشگاه اعلام مي‌گردد.

ارسال در: سه شنبه 30 آبان ساعت 17:32 (1396/8/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن