وحيد قليچ: من هم جاي بيرانوند بودم واکنش نشان مي‌دادم!
شماره خبر : 140811
پيشکسوت دروازه‌باني پرسپوليس در مورد حاشيه‌هاي گلر شماره يک اين تيم صحبت کرد.

وحيد قليچ در خصوص رفتار عليرضا بيرانوند مقابل تماشاگران پرسپوليس در ديدار با پديده اظهار داشت: حرکت بيرانوند را ديدم و با وجود اينکه هميشه يکي از مخالفان او بودم در اينجا به او حق مي‌دهم. وقتي يک نفر در دروازه تيم قرار دارد بايد با آرامش به کارش ادامه دهد و صدا زدن نام شخص ديگري تمرکز او را به هم مي‌زند.


وي افزود: اگر خود من هم در چنين موقعيتي قرار مي‌گرفتم شايد واکنش نشان مي‌دادم. تشويق کردن عابدزاده يا رادوشوويچ وقتي بيرانوند گلر تيم است کار خوبي نيست. البته من چنين شرايطي را تجربه نکردم چرا که رقباي من در پرسپوليس در سطحي نبودند که تشويق شوم و هر زمان بود در ترکيب اصلي حضور داشتم.


قليچ در مورد اينکه بيرانوند سوداي جدايي در سر دارد گفت: مگر الکي است جدا شود؟ او قرارداد دارد و براي سربازي هم فعلاً دانشجو است. خودش چند بار گفت قضيه جدايي‌اش منتفي است و فکر نمي‌کنم جايي بهتر از پرسپوليس پيدا کند.

 


پيشکسوت دروازه‌باني پرسپوليس در مورد اينکه بيرانوند براي تنبيه نيمکت نشين شود اظهار داشت: بيرانوند نيمکت نشين شود چه کسي به جايش بازي کند؟ رادوشوويچ چون رگ گردنش باد کرده است او را در ترکيب اصلي بگزارند؟ مگر مي‌شود يک گلر خارجي به خاطر تعصب به پرسپوليس در اين حالت قرار بگيرد؟ من با اين موضوع مخالفم.


وي در پايان گفت: فردا به تمرين پرسپوليس مي‌روم و با بيرانوند صحبت مي‌کنم تا به اين قائله خاتمه‌ دهد. بايد احترام هواداران در هر شرايطي حفظ شود. فوتبال 2 روز است و تمام مي‌شود و بعدش همين خاطرات از آدم مي‌ماند. اگر من را بعد از سال‌ها در خيابان مي‌بينند و احترام مي‌گذارند به خاطر همين موضوع است.

ارسال در: سه شنبه 30 آبان ساعت 11:58 (1396/8/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن