رشيدي: استقلال در بهترين حالت، سهميه آسيا را مي‌گيرد
شماره خبر : 140806
دروازه‌بان پيشکسوت تيم فوتبال استقلال تهران، تيم شفر ا بهتر از تيم منصوريان مي‌داند اما مي‌گويد قهرماني در اين فصل براي استقلال دور از ذهن است.

منصور رشيدي، پيشکسوت تيم فوتبال استقلال در خصوص وضعيت اين تيم بعد از آمدن شفر گفت: کاملا مشخص است که استقلال نسبت به زمان منصوريان پيشرفت کرده است. اين موضوع را مي توان به وضوح در عملکرد همه بازيکنان مشاهده کرد.البته مهاجمان استقلال عملکرد خوبي ندارند.

او ادامه داد: از زماني که شفر آمده بازي‌سازي از دفاع شروع مي‌شود و هافبک‌ها نيز نسبت به اوايل فصل در موقعيت‌سازي براي مهاجمان پيشرفت کرده‌اند ولي مهاجمان نمي‌توانند از اين موقعيت‌ها به خوبي استفاده کنند. در بازي با سياه جامگان،‌ موقعيت‌هاي زيادي روي دروازه سياه جامگان به وجود آمد ولي مهاجم شش‌دانگي در بازي نبود تا آنها را تبديل به گل کند. به نظرم شهباززاده از زماني که به ترکيه رفت افت شديدي کرد.

رشيدي اضافه کرد: من شنيده‌ام که قرار است اشکان دژاگه و يک مهاجم نيجريه‌اي در نيم فصل جذب تيم شوند. اگر اين اتفاق بيفتد مشکل گلزني استقلال هم حل خواهد شد.

دروازه‌بان پيشکسوت استقلال در خصوص عملکرد حسين حسيني هم بيان کرد: من او را از زماني که در شيراز به اردوي تيم ملي اميد دعوت کردم، مي‌شناسم. به نظرم او تا اين‌جا نمايش‌هاي خوبي داشته و روز به روز در حال پيشرفت است. من براي او آينده خوبي پيش بيني مي‌کنم.

رشيدي در مورد پيش بيني‌اش از رتبه استقلال در پايان فصل هم گفت: با توجه به اختلاف امتياز زيادي که استقلال با صدر جدول و تيم‌هاي مدعي دارد، قهرماني و حضور در جمع مدعيان دور از ذهن است. آنها اگر بتوانند سهميه ليگ قهرمانان را بگيرند، کار بزرگي کرده‌اند.

ارسال در: سه شنبه 30 آبان ساعت 08:50 (1396/8/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن