تکليف طاهري مشخص شد
شماره خبر : 140799
با جلسات برگزار شده کنار رفتن قطعي مديرعامل مستعفي باشگاه پرسپوليس از سمتش قطعي شد و طي امروز و فردا حکم سرپرستي براي يکي از اعضاي هيات مديره اين باشگاه صادر خواهد شد.

بيش از دو هفته از خبر استعفاي علي اکبر طاهري از مديريت باشگاه پرسپوليس به گوش مي‌رسد و اين در حالي است که او باوجود اينکه روز گذشته در جلسه هيات مديره شرکت کرد اما وضعيتش براي ادامه فعاليت در پرسپوليس تا روز گذشته نامشخص بود.

البته در جلساتي که روز قبل بين اعضاي هيات مديره باشگاه پرسپوليس برگزار شد درنهايت کنار رفتن طاهري از مديرعاملي باشگاه پرسپوليس قطعي شد و طي چند روز آينده استعفاي او توسط هيات مديره پذيرفته خواهد شد.

در راستاي همين موضوع علي اکبر طاهري امروز به ديدار مسعود سلطاني‌فر وزير ورزش و جوانان خواهد رفت و طي جلسه‌اي که فردا توسط اعضاي هيات مديره باشگاه پرسپوليس برگزار خواهد شد استعفاي او از مديرعاملي پرسپوليس پذيرفته مي‌شود. در صورتي که فردا استعفاي طاهري پذيرفته شده و کنار رفتنش از مديرعاملي اين باشگاه قطعي گردد حکم سرپرستي پرسپوليس براي حميدرضا گرشاسبي عضو هيات مديره اين باشگاه صادر خواهد شد و در صورتي که عملکرد وي در سمت جديد مفيد و موثر باشد آن زمان حکم مديرعاملي براي او صادر خواهد شد.

البته طاهري که بازنشسته هم هست در صورتي که بخواهد عضو غيرموظف (يعني عضوي که حقوق و مزايا از پرسپوليس دريافت نکند) باشد مي‌تواند کماکان در عضويت هيات مديره اين باشگاه مشغول به کار باشد اما اگر بخواهد عضو موظف و حقوق‌بگير باشد به دليل مشکل قانوني و منع اشتغال به کار بازنشستگان طبق استفساريه جديد مجلس او نمي‌تواند در عضويت هيات مديره باشد و در اين صورت فرد ديگري به عضويت هيات مديره باشگاه پرسپوليس در خواهد آمد.

البته گرشاسبي هم بازنشسته است اما از آنجايي که او ايثارگري و حضور در جنگ تحميلي و جبهه‌هاي جنوب کشور را در کارنامه دارد و همچنين بازنشسته وزارت ورزش و جوانان است منعي براي ادامه کار در اين باشگاه نخواهد داشت.

ارسال در: سه شنبه 30 آبان ساعت 08:27 (1396/8/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن