نقش کريم باقري در مديريت بحران هاي پرسپوليس
شماره خبر : 140797
مربي تيم فوتبال پرسپوليس بعد از تساوي با پديده، مقابل داد و فريادهاي دروازه بان اين تيم در رختکن ايستاد و به او گفت: «حق نداري اينجا داد بزني.»
آنهايي که فکر مي کنند کريم باقري هيچ نقشي در کادرفني پرسپوليس ندارد، فقط کافي است اين مطلب را تا انتها بخوانند. 
آقاکريم هميشه در تمرينات، نقش يک کاپيتان را بازي مي کند و قبل و بعد از هر بازي نيز، مثل يک بازيکن در کنار تيم است تا به بازيکنان روحيه بدهد. او نقش بزرگ تري نيز دارد و سنگ صبور جوانان تيم است. بازيکنان به قدري با باقري رفيق هستند که هر وقت مشکلي براي شان پيش مي آيد، سراغ او را مي گيرند و با او درددل مي کنند. از سوي ديگر، رابطه عميق و رفاقت صميمانه پرسپوليسي ها با کريم باقري، باعث افزايش صميميت بين ساير اعضاي کادرفني از جمله برانکو با بازيکنان مي شود. 
در کنار اينها، هر وقت لازم باشد، کريم باقري مثل يک ناظم واقعي وارد عمل مي شود. در ماجراي اخراج پيام صادقيان، گابريل فرناندو، محمد عباس زاده، رامين رضاييان و... نيز، کريم بود که با صلابت خاص خود وارد عمل شد و ابتدا به اين بازيکنان تذکر داد اما وقتي فهميد تذکراتش نتوانسته اين بازيکنان را ادب کند، گزارشي از رفتار آنها را به مسئول اول تيم يعني برانکو داد. 

اين رفتار حرفه اي کريم و نقشي که در مديريت بحران در تيم پرسپوليس ايفا مي کند، ستودني است. بدون دليل و منطق، يک نفر در فوتبال اين مملکت نمي تواند به جايگاه کريم باقري برسد.

ارسال در: سه شنبه 30 آبان ساعت 08:24 (1396/8/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن