اختلاف با صدر 10 امتياز شد /دربي مادريد برنده اش بارسا بود
شماره خبر : 140674
ديدار تيم هاي اتلتيکو و رئال در دربي شهر مادريد با تساوي بدون گل به پايان رسيد تا اختلاف اين دو تيم با بارسا به 10 امتياز افزايش پيدا کند.
 دو تيم که مي دانستند براي کاهش فاصله با بارسا به پيروزي در اين ديدار نياز دارند، تلاش زيادي انجام دادند اما در نهايت قفل دروازه ها باز نشد و هر دو تيم دو امتياز حساس را از دست دادند.

اتلنيکو بازي را بهتر آغاز کرد و چيزي نمانده بود که در همان دقيقه 3 بازي، کوره آ گل اول را به ثمر رساند اما در حالي که تنها کيکو کاسيا را پيش رو داشت، توپ را به بيرون زد.

 

رئالي ها خيلي زود بازي را در دست گرفتند و براي چند دقيقه فشار زيادي روي دروازه حريف وارد کردند اما نتوانستند از اين برتري شان استفاده کنند.

در ادامه بازي متعادل شد و هر دو تيم از هر فرصتي براي ايجاد خط روي دروازه هم استفاده مي کردند اما نمايش خوب مدافعان، مانع از باز شدن دروازه ها مي شد.

 

در دقيقه 31، همکاري رونالدو و توني کروس، يک موقعيت بسيار خوب براي رئال ايجاد کرد اما ضربه ستاره آلماني راهي به چهارچوب دروازه اتلتيکو نداشت.

 

برتري رئالي ها در دقايق پاياني نيمه اول ادامه داشت و در نهايت توپي از خط دروازه ها عبور نکرد و اين نيمه با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

نيمه دوم با برتري رئال آغاز شد اما حملات اين تيم در دقايق ابتدايي، موقعيت هاي چندان خطرناکي روي دروازه اتلنيکو ايجاد نکرد. در دقيقه 56 روي حرکت خوب کوکه، گابي صاحب يک موقعيت شوتزني شد اما ضربه او از بالاي دروازه به بيرون رفت.

 

در ادامه بازيکنان اتلنيکو براي دقايق توپ و ميدان را در اختيار گرفتند اما هر چه به دقايق پاياني نزديک شديم، اين رئالي ها بودند که حملات بيشتر و خطرناک تري روي دروازه حريف داشتند.

 

از جمله در وقت هاي تلف شده که چيزي نمانده بود که کريس رونالدو گل برتري را در موقعيت تک به تک به ثمر برساند اما تکل عالي ديگو گودين دروازه اتلتيکو را نجات داد تا بازي در نهايت با تساوي 0-0 به پايان برسد.

ارسال در: شنبه 27 آبان ساعت 21:42 (1396/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن