باشاکشهير 5-1 گالاتاسراي ؛ شکست تاريخي گالا در دربي
شماره خبر : 140665
گالاتاسراي، صدرنشين ليگ ترکيه در هفته دوازدهم اين رقابت ها، مقابل رقيب همشهري، استانبول باشاکشهير با نتيجه 5-1 شکست خورد.
گالاتاسراي مي توانست با پيروزي در اين ديدار فاصله سه امتيازي اش با باشاکشهير را دوبرابر کند اما  اين شاگردان عبدالله آوچي بودند که با يک نمايش خيره کننده توانستند به پيروزي 5-1 برسند و در صدر جدول در کنار گالاتاسراي قرار بگيرند.

 

باشاکشهير از همان ابتدا بر روي جناح چپ خط دفاعي گالاتاسراي که نقطه ضعف اين تيم به شمار مي آيد ، فشار وارد کرد و در دقيقه 25 توسط جوزف آتامه به گل رسيد.

 

برتري باشاکشهير ادامه داشت و گل دوم اين تيم در دقيقه 42 توسط آدبايور به ثمر رسيد. نيمه اول بازي با نتيجه 2-0 به پايان رسيد.

با شروع نيمه دوم، گالاتاسراي نمايش بهتري داشت و توانست در دقيقه 55 توسط بافه تمبي گوميس به يکي از گل هاي خورده  پاسخ دهد .

 

در حالي که بازيکنان گالاتاسراي به بازگشت اميدوار شده بودند،  امانوئل آدبايور در دقايق 58 بار ديگر اختلاف را به دو گل افزايش داد و در نهايت در دقيقه 76، هت تريکش را در اين ديدار کامل کرد.

 

تير خلاص را کريم فراي در دقيقه 89 به گالاتاسراي زد و بازي با نتيجه تاريخي 5 بر 1 به سود باشاکشهير به پايان رسيد.

 

اين باخت سنگين ترين شکست گالاتاسراي پس از 7 سال است . اين تيم در فصل 10-2009 با همين نتيجه مغلوب تيم کوجالي اسپور شده بود.

ارسال در: شنبه 27 آبان ساعت 20:56 (1396/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن