خانزاده: هر کسي جاي من بود از فوتبال محو مي‌شد/ بازگشت به پرسپوليس جزو هدف‌هايم است
شماره خبر : 140664
مدافع پديده خراسان گفت: دلايل زيادي باعث شد پيراهن پرسپوليس را از دست بدهم اما بازگشت به اين تيم يکي از هدف‌هاي من است.

محمدرضا خانزاده در مورد آخرين وضعيت خود براي بازگشت به ميادين اظهار داشت: شکر خدا وضعيتم خيلي بهتر شده و و اگر پزشکان تيم ملي موافقت کنند مي‌توانم با صلاحديد کادرفني مقابل پرسپوليس به ميدان بروم. کادر پزشکي تيم ملي تاکيد کرده بود که دستم بايد 4 هفته در گچ باشد و الان اين مدت سپري شده و فکر نمي‌کنم ديگر مشکلي وجود داشته باشد. به هر حال قرار است کادرپزشکي‌مان با مشورت با همکاران خود در تيم ملي تصميم گيري کنند.

بازي با پرسپوليس فوق‌العاده سخت است
وي با اشاره به حساسيت بازي فردا (دوشنبه) تيمش با پرسپوليس، افزود: مسلما يکي از سخت‌ترين بازي‌هاي فصل ما با پرسپوليس است که از نظر من فوق‌العاده سخت است. پرسپوليس در بهترين شرايط خود به سر مي‌برد و از طرفي ما هم از غيبت چند بازيکن اصلي‌مان خيلي صدمه خورده‌ايم. تعداد زياد مصدومان تيم باعث شده چند بازي آخر‌مان را نبريم اما براي بازي با پرسپوليس انگيزه بالايي داريم که انشالله يک برد با ارزش کسب کنيم.

پرسپوليس تيم محبوب من است
مدافع پديده در پاسخ به اين سوال که آيا براي بازي مقابل تيم پيشين خود انگيزه متفاوتي دارد يا نه تصريح کرد: اينکه بگويم انگيزه خاصي براي اين بازي دارم اين طور نيست چرا که سعي مي‌کنم براي همه بازي‌ها انگيزه داشته باشم. البته که پرسپوليس تيم محبوب من از بچگي بوده و خواهد بود. چند سالي هم عضو پرسپوليس بودم و خوشحالم از اينکه مقابل اين تيم به ميدان مي‌روم.

بيشتر بخوانيد:

برانکو خطاب به بازيکنان پرسپوليس: پديده را جدي بگيريد و مغرور نشويد

چند دليل براي عدم موفقيت در پرسپوليس
خانزاده در ارتباط با اينکه آيا به بازگشت به پرسپوليس فکر مي‌کند يا نه؟ گفت: بازگشت به پرسپوليس؟ چرا که نه! صددرصد يکي از هدف‌هاي من بازگشت به تيمي است که از ته قلبم آن را دوست دارم. بچگي و ناپختگي‌ام در کنار دلايل ديگر باعث شد الان در پرسپوليس نباشم. از بازي در پست غير تخصصي گرفته تا آن محروميت و خيلي از مسائل ديگر که گفتن ندارد. هر چه بود گذشت و من الان خوشحالم که در شرايط خوبي قرار دارم و با انگيزه بالا خود را آماده بازي‌هاي آينده مي‌کنم.

مي‌خواهم جام جهاني 2018 از دست ندهم
وي با اشاره به بازگشتش به تيم ملي، يادآور شد: کي‌روش به من لطف دارد و خيلي خوشحالم و خداراشکر مي‌کنم که مربي بزرگي در سطح دنيا فوتبالم را قبول دارد. در دوره پيش به همراه عليرضا جهانبخش از جوانترين بازيکنان تيم ملي بوديم و انشالله که بتوانم نظر کي‌روش را براي همراهي تيم ملي در جام‌جهاني روسيه هم جلب کنم.

هر کس جاي من بود از فوتبال محو مي‌شد
مدافع پديده در واکنش به اين موضوع که در اين زمان نزديک به 4 سال که از جام‌جهاني برزيل مي‌گذرد او آن طور که بايد پيشرفت نکرد، به تسنيم گفت: صددرصد با اين نظر موافقم که مي‌توانستم پيشرفت به مراتب بيشتري را داشته باشم اما شايد هر کس جان من بود و با اين همه بدشانسي و مشکلات پيش‌رو مواجه مي‌شد الان از فوتبال محو شده بود. يک محروميت بد باعث شد پيراهن پرسپوليس را از دست بدهم و شرايط براي ادامه فوتبالم سخت شود با اين حال روحيه و انگيزه خود را از دست ندادم و خدا را شکر مي‌کنم که در اين مدت  هواي مرا داشت و بار ديگر فرصت بازگشت به تيم ملي را پيدا کردم. همين که کي‌روش دوباره مرا به تيم ملي دعوت کرده يک دنيا ارزش دارد.

گل بزنم هرگز شادي نمي‌کنم
خانزاده در پايان راجع به اين سوال که آيا بعد از گلزني به پرسپوليس خوشحالي خواهد کرد يا نه اظهار داشت: من تا اينجاي ليگ 3 گل زده‌ام و چند بار هم از بدشانسي ضرباتم به تير دروازه برخورد کرده است. مصدوميت هم باعث شد چند بازي تيم را هم از دست بدهم. با اين حال انگيزه زيادي براي بالا بردن تعداد گل‌هايم در ليگ دارم اما مطمئن باشيد در صورت گلزني به پرسپوليس هرگز خوشحالي نخواهم کرد.

ارسال در: شنبه 27 آبان ساعت 20:54 (1396/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن