اميدواري هاي مهاجري براي برد مقابل پرسپوليس
شماره خبر : 140662
سرمربي پديده معتقد است با تمريناتي که تيمش در هفته هاي اخير پشت سر گذاشته، مي تواند مقابل پرسپوليس به موفقيت برسد.

رضا مهاجري در خصوص بازي اين هفته تيمش مقابل پرسپوليس گفت: روز دوشنبه يک بازي سنگين، فشرده و حساس خواهيم داشت، حساس از اين جهت که هر دو تيم به سه امتياز اين بازي نياز مبرم دارند. پرسپوليس براي رسيدن به صدر جدول و ما نيز براي تثبيت جايگاه خودمان و براي کسب پيروزي به ميدان مي آييم.


وي افزود: من خوب مي دانم که بچه هاي ما با تمام توان و انگيزه به مصاف پرسپوليس خواهند رفت، چون به اهميت و ارزش سه امتياز اين بازي کاملا واقف هستند. در کنار همه اينها سعي مي کنيم يک بازي خوب و تماشايي را نيز به نمايش بگذاريم.


سرمربي پديده ادامه داد: برد پرسپوليس در آزادي کار غيرممکني نيست؛ اما کار بسيار سختي پيش رو داريم. فکر مي کنم با تمريناتي که در طول دو هفته اخير پشت سر گذاشتيم، گرفتن سه امتياز در تهران دور از دسترس نخواهد بود.


مهاجري با اشاره به مصدوميت برخي بازيکنانش گفت: بهرحال مصدوميت ها در فوتبال اجتناب ناپذير است و با اين تعطيلاتي که در ليگ داريم، بايد بازيکنان را هم به لحاظ بدني و هم به لحاظ انگيزشي در شرايط خوبي نگه داريم. نبود برخي بازيکنان کار ما را سخت خواهد کرد و دست ما را در تعويض ها مي بندد. اما بچه هاي ما بايد نهايت تلاش خود را انجام دهند و بدانند که با اين پتانسيلي که در اختيار داريم، مي توانيم به خواسته مان برسيم. مهم اين است که ما تمام تلاش خود را به کار ببنديم.


وي تصريح کرد: قطعا براي بازي هايي که مي تواند براي ما به لحاظ روحي رواني تبعات مثبت داشته باشد، برنامه هاي خاصي داريم. ما بعد از برد استقلال در تهران شرايط خوبي پيدا کرديم و خوب مي دانيم در صورت برد پرسپوليس مي توانيم روزهاي خوبي را در پيش داشته باشيم. حتي در اين هفته ها که مقابل حريفان مان به تساوي رسيديم، به لحاظ کيفي بازي خوبي را ارائه مي داديم.


مهاجري در پايان اضافه کرد: بي شک موفقيت در اين ديدار مي تواند تاثير خوبي در روند فني ما داشته باشد. تنها نداشتن مهره هاي تخصصي در پست هاي خودشان براي ما مشکل ساز شده که البته با بازگشت محمدرضا خانزاده و عبدالله حسيني شرايط بهتري خواهيم داشت و اميدوارم مقابل پرسپوليس به شکل بهتري بتوانيم ظاهر شويم.

ارسال در: شنبه 27 آبان ساعت 14:30 (1396/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن