شانس هم‌گروه شدن ايران و اسپانيا در جام جهاني
شماره خبر : 140660
ايران با قرار گرفتن در سيد سوم جام جهاني، قرعه نسبتا محبوبي براي تيم هاي بزرگ دنيا محسوب مي شود.
 احتمال هم‌گروهي ايران و ‌اسپانيا در جام جهاني 2018 روسيه کم نيست و بعيد نيست که شاگردان کارلوس کي‌روش در بهار سال آينده برابر لاروخا به ميدان بروند.

اسپانيا يکم دسامبر (10 آذر ماه) سه حريف نخست خود در جام جهاني 2018 روسيه را خواهد شناخت. در حال‌ حاضر تنها مي‌توان از حريفان احتمالي صحبت کرد. به همين خاطر سايت مارکا 500 هزار قرعه احتمالي را بررسي کرد و نتايج جالبي از اين بررسي به دست آمد. برزيل و آرژانتين کشورهايي هستند که بيشترين شانس هم‌گروهي را با ‌اسپانيا دارند. در اين صورت ليونل مسي يا نيمار بايد مقابل ‌اسپانيا ظاهر شوند. در سيد يک، روسيه (ميزبان) آلمان، برزيل، پرتغال، آرژانتين، بلژيک، لهستان و فرانسه حضور دارند.

 

 

 

 

احتمال هم گروهي برزيل با لاروخا 20.54 درصد است. اين‌ در حالي است که در رابطه با آرژانتين اين رقم به 20.49 درصد مي‌رسد. تقريبا از 500 هزار قرعه، 101 هزار و 177 بار نام برزيل و 100 هزار و 912 بار نام آرژانتين خارج شد. احتمال رويارويي با ديگر تيم‌ها از لهستان تا پرتغال 9 درصد است. يعني رويايي کريستيانو رونالدو با لاروخا بعيد به نظر مي‌رسد.

 

‌اسپانيا در سيد دو در کنار پرو، سوئيس، انگليس، کلمبيا، مکزيک، اروگوئه و کرواسي قرار دارد. هيچ يک از تيم‌ها با شاگردان يولن لوپتگي رقابت نخواهند کرد.

 

 

 

 

 در سيد سه دانمارک، ايسلند، کاستاريکا، سوئد، تونس، مصر، سنگال و ايران حضور دارند. حريفي که به احتمال زياد در اين سيد با ‌اسپانيا برخورد کند کاستاريکا است. اين تيم با 16.96 درصد بيشترين شانس را دارد. از طرفي سنگال 15 درصد احتمال دارد با ‌اسپانيا هم‌گروه شود. اين احتمال براي ايران به15 .16 درصد مي‌رسد. اين‌ در حالي است که کمترين درصد به سوئد مي‌رسد (7.30 درصد).

 

در آخرين سيد، صربستان، نيجريه، ژاپن، مراکش، پاناما، کره جنوبي، عربستان و استراليا حضور دارند. در اين سيد، پاناما با 15.23 درصد به احتمال فراوان رقيب لاروخا خواهد بود. از طرفي مراکش با 13.89 درصد پشت سر اين تيم قرار دارد. يکي از اين احتمالات در نهايت، دهم آذر به واقعيت تبديل خواهد شد.

ارسال در: شنبه 27 آبان ساعت 14:25 (1396/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن