آمار کاوه رضايي در ليگ بلژيک؛ پادشاهِ شش‌قدم
شماره خبر : 140653
کاوه در بازي شب قبل ليگ بلژيک باز هم دابل کرد تا در صدرجدول گلزنان تيم‌اش قرار بگيرد. اين اولين گل کاوه در بلژيک بود که خارج از محوطه شش قدم زده شد.

کاوه رضايي يک بار ديگر دابل کرد تا با اين دو گل، بهترين گلزن تيم‌اش شود. کاوه تا قبل از بازي ديشب، چهار گل زده بود و چهار پاس گل داده بود. کاوه با دو گلي که ديشب زد، حالا تعداد گل‌هايش از پاس‌گل‌هايش پيشي گرفته است. رضايي با شش گل زده در صدر جدول گلزنان چالرلوي بلژيک جاي دارد. البته در کنار کاوه رضايي، کريستين بناونته هم براي اين تيم شش گل زده. با اين تفاوت که رضايي در کنار شش گل‌اش، چهار پاس گل هم داده. ولي بناونته فقط دو پاس گل داد. بهترين گلزن ليگ بلژيک هم8 گل زده است و کاوه در رده ششم جدول آقاي گل‌هاي ليگ بلژيک حضور دارد.

کاوه براي اولين گل در ليگ بلژيک، پنج هفته صبر کرده بود. رضايي در دو هفته ابتدايي فقط شش دقيقه فرصت بازي پيدا کرده بود. ولي از هفته سوم که به ترکيب فيکس راه يافت، تا حالا در همه مسابقات جزو يازده بازيکن اصلي تيم‌اش بوده است. زولته وارگم اولين تيمي بود که از کاوه گل خورد. رضايي در هفته‌هاي بين پنجم تا هشتم، 4 گل زد. اما کاوه از آن مسابقه تا قبل از ديدار شب قبل، هيچ گلي نزده بود. اما تاثير کاوه رضايي کم نشد. مهاجم ايراني چالرلوي چهار پاس گل‌اش را در اين شش مسابقه‌اي ارسال کرد که گلي نزده بود. تا اين که بالاخره دوباره با دابل، نوار گل‌نزدنش را قطع کرد. در سه بازي اخير تيم، کاوه 3 پاس گل داد و دو گل زد.

 عملکرد کاوه رضايي در اين فصل

کاوه رضايي بلژيک

جالب است گل دومي که ديشب کاوه رضايي به ثمر رساند، اولين گل‌اش در اين فصل بود که از درون محوطه شش قدم زده نشد. هر پنج گل قبلي کاوه، از درون محوطه شش قدم زده شده بود. اما گل دوم کاوه روي شليک ديدني‌اش از پشت محوطه جريمه بود که اتفاقا زيباترين گل‌اش هم بود.

ارسال در: شنبه 27 آبان ساعت 13:09 (1396/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن