اصفهانيان: فغاني مي‌تواند به عنوان داور وسط در روسيه سوت بزند
شماره خبر : 140647
رئيس کميته داوران فدراسيون فوتبال گفت: اين افتخار بزرگي براي فغاني است که توانسته جزو ليست نهايي فيفا باشد و اميدواريم هم براي خود و هم براي جامعه داوري فوتبال ايران افتخارآفريني کند.

فريدون اصفهانيان، رئيس کميته داوران درباره انتخاب عليرضا فغاني در سمينار آماده سازي داوران جام جهاني 2018 روسيه گفت: با توجه به شناخت و پتانسيلي که از فغاني دارم، مطمئنا وي اين توانايي را دارد که جزو داوراني باشند که در روسيه قضاوت کند.

وي تصريح کرد: اين افتخاري است که نصيب هر داوري نمي‌شود. جديت و ممارستي که فغاني در اين چهار سال (از جام جهاني 2014 تا 2018) داشته است باعث شده فيفا وي را جزو 36 نفر انتخاب شده قرار دهد. اين افتخار بزرگي براي فغاني بوده که توانسته جزو ليست نهايي فيفا باشد و اميدواريم که هم براي خود و هم براي جامعه داوري فوتبال ايران افتخارآفريني کند.

رئيس کميته داوران گفت: همانطور که فوتبال ايران در آسيا حرف اول را مي زند و جزو تيم 5 ستاره فيفا هستيم. بايد تيم داوري مان نيز در جهان حرفي براي گفتن داشته باشد. البته فغاني جزو بهترين هاست. اميدوارم وي بتواند اين دوره را که از چهارم تا هشتم آذرماه در امارات برگزار مي شود، از لحاظ آمادگي جسماني با موفقيت پشت سر بگذارد تا بتواند يکي از گزينه‌هاي داوران اصلي قضاوت کننده در جام جهاني روسيه باشد.

اصفهانيان در پايان يادآور شد: مطمئنا فدراسيون فوتبال تمام امکانات را مثل تيم هاي فوتبال براي تيم داوري نيز فراهم خواهد کرد. اين خيلي مهم است که داوران ما در تورنمنت‌هاي مهم سوت مي‌زنند، اين مسئله براي وزن فوتبال ما خوب است.

ارسال در: شنبه 27 آبان ساعت 12:54 (1396/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن