بازيکني که عاشق پرسپوليس باشد باعث محروميت تيم محبوبش نمي‌شود!
شماره خبر : 140646
سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: مشکل مالياتي باشگاه پرسپوليس با حمايت دولت و وزارت ورزش و جوانان در حال حل شدن است

حميدرضا گرشاسبي سرپرست باشگاه پرسپوليس با تسليت ايام سوگواري روزهاي پاياني ماه صفر و تسليت به بازماندگان واقعه زلزله اخير غرب کشور موضوع جلسه با وزير ورزش و جوانان را حضور پرقدرت باشگاه ها در ليگ قهرمانان آسيا دانست و اظهار داشت: يقين دارم هيچ بازيکني که عاشق پرسپوليس باشد راضي نمي شود با بردن مسايل کشور به بيرون از مرزها باعث محروميت تيم محبوبش شود.

سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: اگر حمايت تمام عيار وزارت ورزش و فدراسيون فوتبال و همکاري بزرگان اين باشگاه نبود و پرسپوليس از ليگ قهرمانان آسيا حذف مي شد به اين سادگي هاي امکان بازگشت وجود نداشت و اين موضوع خواست هيچيک از هواداران ميليوني اين تيم نيست.

وي ادامه داد: پيرامون اخذ مجوز حرفه اي، باشگاه پرسپوليس همه اقداماتي را که کنفدراسيون فوتبال آسيا به فدراسيون فوتبال ابلاغ کرده بود انجام داده، يک سري از تسويه حساب ها نيز صورت گرفته و برخي از بدهي ها هم در کميته حل اختلاف بررسي خواهد شد. همچنين تعدادي از پرونده ها نيز در دادگاه حکميت ورزش وجود دارد و هنوز محکوميتي صادر نشده است.

عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس در ادامه توضيح داد: در مجموع خوشبختانه باشگاه پرسپوليس با ارائه مدارک، مجوز حضور در ليگ قهرمانان آسيا را بدست آورده است و ان شاءالله همچون فصل قبل حضور پرقدرتي داشته باشيم.

 

گرشاسبي خاطرنشان ساخت: در فصل قبل هم فقط يک اتفاق که همان محروميت بازيکنان بود باعث شد در عين شايستگي از حضور در ليگ قهرمانان آسيا محروم شويم در حالي که پرسپوليس شايستگي داشت بعد از بيست و سه سال که از آخرين قهرماني تيم هاي ايراني در آسيا مي گذشت اين افتخار را براي فوتبال ايران به ارمغان آورد.

 

وي با اشاره به بدهي هاي باشگاه تصريح کرد: از پرسپوليسي هاي عزيزي که طلبکار بودند و طلب خود را بخشيدند و يا با حداقل دريافتي توافق کردند،تشکر مي کنم. البته هنوز تعداد ديگري طلبکار داريم که پرونده آنها در دست بررسي است، رايزني مي کنيم تا با آنها هم به توافق برسيم تا بدهي هاي باشگاه حالت شفاف داشته باشد.

 

گرشاسبي از پيگيري ها و نامه نگاري هاي وزير ورزش و جوانان در حل مشکلات مالياتي باشگاه به نيکي ياد کرد و توضيح داد: باشگاه پرسپوليس به دليل اينکه در طي ده پانزده سال گذشته نسبت به اظهارنامه مالياتي پاسخگو نبود، بدهي ها انباشت شده است بطوريکه موجب پديد آمدن بدهي هاي کلان مالياتي شده تا حدي که کمر باشگاه را خم کرده است.

 

وي ادامه داد: آنچه مسلم است با توجه به اين مهم که باشگاه پرسپوليس درآمدي نداشته، بدهي هم به آن تعلق نمي گرفته است اما بدليل پاسخگو نبودن باشگاه، جريمه به آن تعلق گرفته است که اين مهم با پيگيري سلطاني فر حل شد بطوريکه فعلا به ما نامه اي ارسال کرده اند که هنوز بدهي ها بررسي نشده است که پيگيري وزير ورزش و جوانان مشکل مالياتي را مرتفع کرد.

 

گرشاسبي گفت: خدا را شکر مشکل بزرگ مالياتي باشگاه پرسپوليس با حمايت دولت و وزارت ورزش و جوانان در حال حل شدن است.

ارسال در: شنبه 27 آبان ساعت 12:52 (1396/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن