واکنش سيد جلال به ابراز تمايل اسپانيا و انگليس به همگروهي با ايران
شماره خبر : 140642
مدافع باتجربه تيم ملي و پرسپوليس ابراز اميدواري کرد تيم ملي موفق شود در جام جهاني عملکردي در شان فوتبال ايران به نمايش بگذارد.

تيم ملي جزو اولين‌ تيم‌هايي بود که جواز حضور در جام جهاني روسيه را به دست آورد و اکنون با مشخص شدن 32 تيم حاضر در اين رقابت‌ها با حضور در سيد سوم در انتظار قرعه‌ي خود است. در اين ارتباط طي چند روز اخير رسانه‌هاي انگليسي و اسپانيايي با نظرسنجي از ابراز تمايل بالاي خود براي رقابت و همگروهي با ايران در جام جهاني خبر دادند؛ مساله‌اي که با واکنش کاپيتان باتجربه تيم ملي نيز همراه بود.


سيدجلال حسيني که درگير مسائل مربوط به مزايده پيراهن خود براي کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه است، ابتدا با عرض تاسف و ابراز همدردي با داغ ديدگان اين حادثه گفت: وقتي اين خبر را شنيديم به کلي متاثر شديم و اتفاق تلخي بود و اميدوارم خدا به بازماندگان صبر دهد. طي روزهاي اخير مردم کشورمان بار ديگر غيرت و تعصب بالاي خود را به نمايش گذاشتند و ورزشکاران نيز دوشادوش آنها به کمک به مردم پرداختند.


وي ادامه داد: باشگاه پرسپوليس و بازيکنان نيز در اين مدت تمام تلاش خود را براي کمک به مردم آسيب ديده صورت دادند و اميدوارم بتوانيم نقشي کوچک در کم کردن اين مشکلات داشته باشيم. پيراهن امضا شده‌ي من در دربي نيز براي مزايده گذاشته شده است و اميدوارم يک خير نه به عنوان پيراهن پرسپوليس که براي کمک به مردم عزيزمان در کرمانشاه آن را خريداري کند تا در اختيار مردم کرمانشاه قرار دهيم.


سيدجلال در مورد بازي اين هفته تيمش مقابل پديده مشهد نيز گفت: شرايط کاملا براي تيم ما سخت شده است. 5 بازيکن ما شرايط حضور در اين بازي را ندارند و در نهايت اميدوارم بتوانيم دست پر از زمين خارج شويم. متاسفانه شجاع خليل زاده، احمد نوراللهي، فرشاد احمدزاده، مهدي طارمي و حسين ماهيني را به دليل محروميت و مصدوميت در اختيار نداريم و اين مساله شرايط را در اين بازي براي تيم ما سخت خواهد کرد.


وي ادامه داد: غيبت 5 بازيکن براي هر تيمي دردسرساز است و ما اميدواريم با حمايت هواداران خودمان در استاديوم آزادي بتوانيم اين خلا بزرگ را بپوشانيم. پديده تيم قدرتمندي است که تا به اينجاي ليگ نيز نتايج خوبي کسب کرده‌اند. بازيکن خوبي دارند و به خوبي تقويت شده‌اند و تنها با حمايت هواداران‌مان مي‌توانيم يک نتيجه خوب کسب کنيم و به صدر جدول اميدوار باشيم. مثل هميشه اميدوار هستيم هواداران با حضور در استاديوم يک روز گرم و پرشور براي ما رقم بزنند و در کنار آنها به سه امتياز برسيم.


سيدجلال حسيني در واکنش به اين سوال که اسپانيا و انگليس با نظرسنجي بين فوتبالدوستان خود نسبت به همگروهي با ايران ابراز تمايل کرده‌اند گفت: مطمئنا ما هم از اين اتفاق استقبال مي‌کنيم و دوست داريم مقابل اسپانيا و انگليس بازي کنيم. تيم ملي مسلما از هيچ حريفي هراس ندارد و بازيکنان شايسته‌اي داريم که مي‌توانند باعث افتخار فوتبال ايران باشند. ما در جام جهاني قبل هم با بدشانسي مقابل آرژانتيني که به فينال رسيده بود شکست خورديم. البته اين حرف من به اين معنا نيست که قدرت ما با آنها در يک سطح قرار دارد، اما پيشرفت فوتبال ايران محسوس بوده و ما به دنبال اين هستيم تا بهترين نتايج را کسب کنيم.


وي ادامه داد: 32 تيم شايسته به جام جهاني رسيده‌اند و هيچ کدام نمي‌خواهند شکست بزرگي در اين رقابت بزرگ تجربه کنند و براي افتخار و سربلندي کشور خود تلاش مي‌کنند. حضور در جام جهاني به نوبه خود سخت است و هر حريفي خطرناک است. مسلما تقابل با برزيل و اسپانيا و ... که مدعي کسب جام هستند سخت خواهد بود اما ما هم با تفکرات خود براي دستيابي به نتايجي غرور آفرين در اين رقابت حاضر خواهيم شد.


سيدجلال با اشاره به اينکه تيم ملي در اين مقطع نياز به حمايت بيشتري دارد گفت: بازي با حريفاني قدرتمند و در سطح اول فوتبال مطمئنا مي‌تواند شرايط را در ديدارهاي رسمي براي ما بهتر کند. اينکه بازيکنان ما پيش از جام جهاني با اين تيم‌ها و در قواره آنها تنه به تنه شوند خيلي از استرس‌ها را کاهش مي‌دهد و مي‌توانيم نمايش بهتري داشته باشيم. مسلما تا فرصت باقيمانده بايد حمايت و توجه بيشتري به تيم ملي شود و همه تلاش خود را معطوف به حضوري موفق در اين رقابت کنند.


کاپيتان سرخپوشان در پايان بار ديگر با تسليت به مردم داغديده کرمانشاه، ابراز اميدواري کرد تا با فروش موفق پيراهن خود در مزايده بتوانند نقشي در کمک به مردم کرمانشاه داشته باشند.

ارسال در: شنبه 27 آبان ساعت 10:49 (1396/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن