قول رئيس هيات مديره پرسپوليس به هواداران
شماره خبر : 140638
جعفر کاشاني درباره وضعيت مديرعاملي طاهري اظهار کرد: طاهري عضو باشگاه پرسپوليس است و با رفع مشکلاتش به کارش در پرسپوليس ادامه مي دهد.

جعفر کاشاني درباره وضعيت مديرعاملي طاهري اظهار کرد: طاهري عضو باشگاه پرسپوليس است و با رفع مشکلاتش به کارش در پرسپوليس ادامه مي دهد.

اوادامه داد: طاهري عازم مشهد شده است و بعد از بازگشت در جلسه اي با وزير ورزش و جوانان وضعيت مديرعاملي اش در پرسپوليس مشخص مي شود.

کاشاني  درباره تمديد مهلت مديريت گرشاسبي در پرسپوليس گفت: تکليف مديريت باشگاه پرسپوليس در جلسه هيئت مديره روز دوشنبه مشخص مي شود.

رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس در مورد مشکل بازنشستگي طاهري بيان کرد: مسئولان ورزش در مورد مشکل بازنشستگي طاهري بايد  منافع ملي را در نظر بگيرند. به هر حال برنامه ريزي بلند مدت براي باشگاه صورت بگيرد تا مشکلات برطرف شود.

از تجربيات برانکو بايد در تيم هاي پايه استفاده شود 

کاشاني درباره وضعيت تمديد قرارداد برانکو تصريح کرد: برانکو سرمربي پرسپوليس است و زماني که قرارداد اين مربي با باشگاه به پايان رسيد اقدامات لازم براي تمديد قراردادش را انجام مي دهيم. به هر حال طبيعي است که برانکو پيشنهاد خوب را قبول مي کند. همچنين بايد از تجربيات برانکو در تيم هاي پايه استفاده کنيم.

کريمي را نبايد وارد مسائل حاشيه اي کرد 

او درباره اظهارات علي کريمي در مورد فساد در فوتبال بيان کرد: به هر حال کريمي جزء اسطوره هاي فوتبال است و وجاهت اجتماعي دارد . همچنين نبايد مسائل حاشيه اي براي کريمي ايجاد کنيم و از تجربيات او در فوتبال بهره ببريم.

زمان ما بحث جادوگري وجود داشت 

رئيس هيئت مديره پرسپوليس در مورد جادوگري در فوتبال خاطر نشان  کرد: زمان ما هم بحث جادوگري وجود داشت و زماني که قفل دروازه تيم استراليا در يک بازي باز نشد برخي از افراد بيان کردند که دروازه اين تيم جادو شده است که توپها گل نمي شود.البته وجود جادوگري در فوتبال به باور و عقيده افراد بستگي دارد که برخي اعتقاد به جادوگري در فوتبال دارند و بعضي هم گل نشدن  توپها را به بدشانسي ارتباط مي دهند.

ارسال در: شنبه 27 آبان ساعت 10:37 (1396/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن