قليان، گريبان اين بازيکن را هم گرفت! +عکس
شماره خبر : 140633
انتشار عکس هايي از هافبک ترکيه اي همراه با قليان، تبعات سختي براي او خواهد داشت

ياسين اوزتکين هافبک شماره 7 تيم گالاتاسراي روز گذشته در حالي که تيم گالاتاسراي در آستانه بازي مهمي در ليگ است، در يکي از قهوه خانه هاي استانبول ديده شد. حال يک روز پس از اين اتفاق، تصاوير او در حال قليان کشيدن دست به دست مي‌شود و حتي به باشگاه ترکيه اي نيز رسيده است.

به نظر مي‌رسد جريمه سنگين مالي، کمترين تبعات اين بي اخلاقي توسط اوزتکين باشد و حتي شايعات ضد و نقيض، خبر از اخراج او را مي‌دهند و بايد ديد در نهايت کميته انضباطي باشگاه گالاتاسراي چه تصميمي در خصوص آينده اين هافبک خوش تکنيکشان خواهند گرفت.
 

در چند ماه اخير موضوع قليان گيت در فوتبال ايران نيز بسيار داغ بوده و تصاوير بازيکنان معروف در قهوه خانه ها بسيار منتشر شده اما برخورد آنچناني از سوي باشگاه ها صورت نگرفته است. به نظر مي‌رسد باشگاه ها حاضر نيستند بازيکنان اصلي خود را به دليل اين بي اخلاقي مجازات کنند اما در فوتبال اروپا، موضوع متفاوت است.

گالاتاسراي هم اکنون با 26 امتياز و 3 امتياز اختلاف نسبت به تيم دوم در صدر جدول قرار دارد و امروز به مصاف تيم همشهري بلديه اسپور خواهد رفت که در رده ششم جدول قرار دارد. اين ديدار در حالي انجام خواهد شد که مديران باشگاه محبوب ترک، ياسين اوزتکين را حداقل براي اين مسابقه کنار خواهند گذاشت.

ارسال در: شنبه 27 آبان ساعت 10:27 (1396/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن