ناظم‌الشريعه: بهترين خبري که مي‌شد به من داد را شنيدم/ دعوت شمسايي به تيم ملي به فدراسيون ارتباط دارد
شماره خبر : 140630
سرمربي تيم ملي فوتسال کشورمان نامزدي دو فوتساليست کشورمان را در بخش برترين سال 2017 آسيا را افتخاري براي ورزش ايران دانست.

محمد ناظم‌الشريعه، درباره نامزدي علي اصغر حسن‌زاده و توحيد لطفي در بخش برترين فوتساليست‌هاي سال آسيا اظهار داشت: خدا را بابت اين اتفاق شکر مي‌کنم و اين بهترين خبري بود که مي‌شد به من داد. همه بازيکنان ما خوب هستند،‌ اما زماني که اين خبر را شنيدم خيلي خوشحال شدم. کانديدا شدن دو نفر از کشورمان، باعث سرافرازي تمام ورزش ايران است.

وي در پاسخ به اين پرسش که «آيا تصور کانديدا شدن توحيد لطفي را مي‌کرد؟» گفت: بله، لطفي بهترين بازيکن رده سني المپيک آسيا شده  و بازيکن بسيار خوبي است، اميدوارم اين بازيکن به لحاظ فني روز به روز پيشرفت کند.

سرمربي تيم ملي درباره اينکه شانس کدام يک از اين دو بازيکن را براي کسب عنوان برترين بازيکن سال آسيا بيشتر مي‌داند، تصريح کرد: من که دوست دارم هر دو نفر برترين بازيکن شوند! اما حسن‌زاده برند فوتسال آسيا است و بار اولي هم نيست که به اين جايگاه مي‌رسد. فکر مي‌کنم شانس اين بازيکن بيشتر از گزينه‌هاي ديگر باشد.

ناظم‌الشريعه درباره حضور مجدد فالکائو در تيم ملي برزيل و اينکه آيا امکان دارد وحيد شمسايي هم دوباره به تيم ملي ايران دعوت شود تا از رکورد آقاي گلي خود در جهان دفاع کند، خاطرنشان کرد:‌ اين بحث جدا از مسائل تيم ملي است و بايد با فدراسيون هماهنگ شود. شمسايي کارنامه فوتسال ايران است،‌ اما موضوع دعوت او به تيم ملي به فدراسيون ربط دارد. من وحيد را خيلي دوست دارم و روز اولي هم که به تيم ملي آمدم او را دعوت کردم،‌ اما الآن همانطور که گفتم موضوع به فدراسيون ارتباط دارد.

ارسال در: شنبه 27 آبان ساعت 10:20 (1396/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن