توصيه شنيدني دايي به تاج
شماره خبر : 140399
سرمربي تيم فوتبال سايپا، گفت: انتظار ما اين است که با بحث فساد به صورت جدي‌تري برخورد شود و با کار کارشناسي و اجراي برنامه‌هاي مختلف، اين معضل ريشه کن شود.

علي دايي، پيشکسوت و کاپيتان سابق تيم ملي فوتبال ضمن تسليت به جامعه ايران به خاطر درگذشت تعدادي از هموطنان عزيزمان در غرب کشور در حاشيه جلسه خود با مهدي تاج، رئيس فدراسيون فوتبال گفت: بايد کمپيني را درست کرد تا جامعه فوتبال، فدراسيون فوتبال و همه آحاد ورزش کشور با ياري رساندن به اين عزيزان، شرايط مناسب را فراهم کنند. در واقع انتظار ما اين است که به آسيب ديدگان اين زلزله همدري کنيم و هر آنچه که در توانمان است، از آنها دريغ نکنيم.


کاپيتان سابق تيم ملي فوتبال درباره بحث فساد و موضوعاتي که اخيرا در اين خصوص مطرح شده است، گفت: انتظار ما اين است که به بحث فساد به صورت جدي برخورد شود و با کار کارشناسي و اجراي برنامه هاي مختلف، اين معضل ريشه کن شود. فساد در جامعه وجود دارد و فوتبال نيز از اين قاعده مستثني نيست. بر همين اساس معتقدم نبايد بيش از حد بحث فساد در فوتبال را برجسته کرد و با سياه نمايي شرايطي فراهم شود که اين رشته پرطرفدار مظلوم واقع شود.


سرمربي تيم فوتبال سايپا در ادامه، اظهار داشت: فدراسيون فوتبال در راستاي بررسي ورفع معضلات فساد در فوتبال، قول هر گونه همکاري را داد تا با استفاده از داشته‌هاي خود و همکاري با کميته اخلاق، پليس امنيت و دستگاه هاي نظارتي بتواند در رفع اين مسئله بکوشد. در واقع اين موضوع نياز به کار کارشناسي، تحقيقي و برنامه ريزي دقيق و زيربنايي دارد که بايد ساختارش شکل بگيرد و باشگاه‌ها در کنار هيات‌هاي فوتبال استانهاي سراسر کشوردر اين زمينه فعاليت‌هاي گسترده‌اي را انجام دهند. اگر حمايت و همدلي جامعه فوتبال در اين بخش وجود داشته باشد بدون شک مي توان شاهد نتايج موثري در رفع اين معضل بود.


وي افزود: تاج از پيشنهاد جلسه با کليه دست اندرکاران و پيشکسوتان فوتبال استقبال و اعلام کرد که با اعضاي کميته‌هاي اخلاق و انضباطي و همچنين دستگاه‌هاي نظارتي، جلسه اي در اين خصوص برگزار خواهد کرد و از اظهار نظرات گفته شده به هيچ وجه ناراحت نبوده و اين مطالب را موجب رشد و شکوفايي فوتبال مي‌داند.


وي در پايان در خصوص روند آماده سازي تيم ملي فوتبال جهت حضور در رقابت‌هاي جام جهاني 2018 روسيه گفت: اميدوارم شرايط براي ملي پوشان به گونه اي فراهم شود که بتوانند با برگزاري تمرينات و ديدارهاي تدارکاتي، آمادگي لازم را کسب کنند. براي تيم ملي فوتبال ايران در ميادين پيش رو و بازيهاي جام جهاني آرزوي موفقيت دارم.

ارسال در: دوشنبه 22 آبان ساعت 14:20 (1396/8/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن