گفتگو اختصاصي سايت روزنامه نود با قاسم حدادي فر
شماره خبر : 139878
دلتنگي ها و حال اين روزهاي حدادي فر

تهيه و تنظيم: سعيد واعظ

سوتيتر : هميشه لطف هوادران ذوب آهن و سپاهان شامل حالم شده است

ليد
کمتر بازيکني در فوتبال به اصطلاح حرفه اي کشورمان يافت مي شود که در يک تيم دوام بياورد و تا پايان دوران بازيگري خود ادامه دهد . اکثر بازيکنان بنا به دلايل خود در چند تيم توپ خواهند زد تا عمر دوران بازيگري شان به انتها برسد . اما ، هستند بازيکناني که با تعصب و غيرت فراوان دست رد به  قراردادهاي نجومي ديگر تيم ها زده اند و براي تيم هاي متبوع شان محبوب و اسطوره شده اند . نمونه عيني آن قاسم حدادي فر است.  اهل گفت و گو نيست و با اصرار ما براي يک گفتگو کوتاه قبول کرد تا به سوال هاي غيرحاشيه اي پاسخ دهد.

دوست داشتم در جام جهاني بازي کنم
حدادي فر در پاسخ به سوالمان مبني براينکه آيا به حق خود در فوتبال رسيدي ؟ گفت ؛ خدا رو شکر به حداقل ها در فوتبال رسيدم . خيلي دوست داشتم در يک جام جهاني فوتبال در خدمت تيم ملي کشورم باشم . اما قسمت نشد . همينطور طالب بودم ، در يکي از باشگاه هاي اروپايي "لژيونر " مي شدم ، اما ، آنهم محقق نشد . اميدوارم در ادامه کار  قهرماني ليگ برتر با تيم فوتبال ذوب اهن را بدست آوريم .
زير نظر بهترين بدنسازکار کردم
هافبک طراح سفيد و سبز پوشان طي يکسال اخير، دومرتبه زانوي خود را به تيغ جراحان سپرد و روزگار سختي را طي کرد. او در اين خصوص مي گويد ؛ اينکه شما مي گوييد اشکال از جراحان و يا مربيان است که دچار آسيب ديدگي شدم را قبول ندارم . با توجه به مصدوميت سال گذشته و امسالم ، بعد از جراحي زير نظر استاد رضا اميني زاد ، بهترين بدنساز ايران دوران آمادگي ام را سپري کردم .سال گذشته در نيم فصل دوم شرايط بازي را پيدا کردم اما در پازل تاکتيکي مجتبي حسيني قرار نمي گرفتم . امسال ، نيز با بدشانسي در مصاف با تيم سياه جامگان روبرو شدم . اکنون هم دوران بدنسازي و آمادگي ام را آغاز کردم و انشالله ، بتوانم به تيم محبوبم کمک کنم
شرايط ذوب اهن بهتر مي شود
تيممان يکي از تاکتيکي ترين تيمهاي ايران است . هارموني لازم را به مرور زمان پيدا خواهد کرد . تيم ذوب اهن ، با بدشانسي و اتفاقات ناخواسته مواجه شده است  . شک نکنيد ، امير قلعه نويي ، با درايت و تفکرات حرفه اي اش  مي تواند ويترين افتخارات ذوب اهن را در ليگ برتر تکميل تر کند .
پلي ميکر بايد ...
قاسم حدادي فر ، در ترکيب تيم سبز پوشان هميشه نقش "پلي ميکر " شش دانگ را بازي مي کند ، ظرافت پاسهاي ارسالي اش براي مهاجمان و شوتهاي سهمگين اش از فاصله هاي دور مثالزدني است . او ، در مورد نقش بازيساز در فوتبال هم مي گويد ، پلي ميکر يا همان بازيساز بايد از هوش بالايي بر خوردار باشد  تا بتواند ضرب آهنگ دفاعي و هجومي تيم را تنظيم کند . بازيسازان ، بايد با ديدي وسيع  تقسيم توپ را در دستور کار قرار بدهند و در سخت ترين شرايط بازي بهترين تصميمات را بگيرند .

از ليست خارج شدم ، اما ...
از ليست تيم فوتبال ذوب آهن بخاطر شرايط مصدوميتم خارج شدم ، اما ، تمرينات بازيابي  و باز تواني ام را ادامه مي دهم که بتوانم در نيم فصل دوم با صلاح ديد کادر فني به تيمم کمک کنم و تا چند سال ديگر به فوتبالم ادامه دهم و دچار مصدوميت هاي ناخواسته  نشوم
سخت است ولي به عشق هواداران مي آيم 
دوري از ميادين فوتبال برايم سخت و طاقت فرساست ، فوتبال ، با گوشت و پوست مان عجين شده است . هميشه لطف هوادران ذوب آهن و سپاهان شامل حالم شده است ، به عشق اين هواداران با مرام به ميادين فوتبال مي ايم. از باشگاه ذوب اهن هم بخاطر کمک ها تشکر و قدرداني مي کنم ، انشالله ، به ذوب اهن کمک کنم و قدردان زحماتشان باشم .

ارسال در: پنجشنبه 11 آبان ساعت 14:12 (1396/8/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن