نام کاربري روني در فيفا 18 آنلاين لو رفت! +عکس
شماره خبر : 139245
نام کاربري‌اي که ستاره سابق منچستريونايتد با آن بازي فيفا 18 را به صورت آنلاين بازي مي‌کند، توسط يکي از نزديکان او لو رفت.

به نقل از نشريه سان، وين روني که علاقه زيادي به انجام بازي‌هاي رايانه‌اي به خصوص دو بازي «گيم آف ترونز» و «فيفا 18» دارد، براي اينکه ماهيت واقعي‌اش هنگام انجام اين بازي‌ فيفا به صورت آنلاين مشخص نشود، از يک نام کاربري مستعار استفاده مي‌کند و اکنون اين نام کاربري لو رفته است.

روني که علاقه زيادي به کاراکتر جان اسنو، کاراکتر اصلي سريال گيم آف ترونز دارد، نام اين شخصيت را به عنوان نام کاربري خود در بازي فيفا 18 انتخاب کرده است و به صورت مخفيانه و تصادفي رقبايش را انتخاب مي‌کند.

به اين ترتيب بسياري از کاربران بازي فيفا 18 بدون آنکه متوجه شده باشند با رکورددار گلزني در تيم ملي انگليس رقابت کرده‌اند.

يک منبع نزديک به روني به سان گفت: وين عاشق بازي فيفا به خصوص برابر دوستان قديمي‌اش مانند وز براون است اما گاهي اوقات هم او رقبايش را به صورت تصادفي انتخاب مي‌کند.

کيت هرينگتون، بازيگر بريتانيايي نقش جان اسنو هم جزو طرفداران روني است و هنگامي که خبر بازگشت کاپيتان سابق شياطين سرخ به اورتون منتشر شد، از هواداران آبي‌پوشان مرسي سايد خواست که با آغوش باز از او استقبال کنند.

ارسال در: يکشنبه 30 مهر ساعت 17:18 (1396/7/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن