علي‌عسگر: در بازي‌هاي خانگي طلسم شده‌ايم
شماره خبر : 139238
هافبک تيم فوتبال سياه‌جامگان مشهد گفت: نمي‌دانم چرا در بازي‌هاي خانگي طلسم شده و بردي به دست نياورده‌ايم، اما مطمئناً اين وضعيت پايدار نمي‌ماند.

حميدرضا علي‌عسگر  در مورد شکست تيمش برابر صنعت نفت آبادان در هفته دهم ليگ برتر گفت: ما به هيچ عنوان مستحق شکست نبوديم و بايد بازي را مي‌برديم. همه ديدند که چه موقعيت‌هايي را از دست داديم، ولي متأسفانه به دليل بدشانسي نتيجه بازي را واگذار کرديم. اگر پنالتي ما و ديگر موقعيت‌هاي‌مان گل مي‌شد الان با اين وضعيت مواجه نبوديم و سه امتياز را خيلي راحت مي‌گرفتيم.

وي در پاسخ به اين پرسش که چرا سياه‌جامگان تا الان در بازي‌هاي خانگي موفق نبوده است، اظهار داشت: واقعاً نمي‌دانم چرا در بازي‌هاي خانگي طلسم شده و بردي به دست نياورده‌ايم. مطمئناً اين وضعيت پايدار نمي‌ماند و ما در هفته‌هاي آينده نتايج خوبي خواهيم گرفت و امتيازهايي را که از دست داده‌ايم، جبران خواهيم کرد.

هافبک تيم فوتبال سياه‌جامگان مشهد در مورد تغيير کادر فني اين تيم خاطر نشان کرد: اين مسائل به من مربوط نمي‌شود و تصميم باشگاه اين بود که کادر فني تغيير کند. اميدوارم هر اتفاقي که رخ مي‌دهد به سود سياه‌جامگان باشد.

بازيکن پيشين تيم فوتبال پرسپوليس راجع به دربي تهران که روز پنجشنبه برگزار خواهد شد، گفت: من معتقدم که دربي به هيچ عنوان قابل پيش‌بيني نيست و بايد ديد در زمين مسابقه چه اتفاقاتي رخ خواهد داد. البته نظر من اين است که پرسپوليس براي پيروزي شانس بيشتري نسبت به استقلال دارد.

ارسال در: يکشنبه 30 مهر ساعت 17:05 (1396/7/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن