گتوسو؛ گزينه سرمربيگري ميلان در صورت اخراج مونتلا
شماره خبر : 139230
مدافع پيشين ميلان جديدترين گزينه براي نشستن روي نيمکت سرمربيگري روسونري است.

برخي رسانه‌هاي ايتاليايي مدعي شده‌اند که بازي خانگي عصر امروز (يکشنبه) تيم فوتبال ميلان مقابل جنوا در هفته نهم از رقابت‌هاي سري A ايتاليا آخرين فرصت وينچنزو مونتلا براي حفظ جايگاهش بر روي نيمکت سرمربيگري ميلان است. روسونري در سه بازي اخير خود مغلوب سامپدوريا، رم و اينتر شده و مونتلا و شاگردانش بايد در بازي امروز در سن‌سيرو به پيروزي برسند تا کمي از بحران خارج شوند.

در حالي که پيش از اين از پائولو سوسا، کارلو آنچلوتي، ولاديمير پتکوويچ، گاس هيدينک و والتر ماتزاري به عنوان گزينه جانشيني مونتلا در صورت اخراج از ميلان ياد شده بود، اکنون روزنامه‌هاي «جورناله» و «کوريره دلو اسپورت» ايتاليا گزارش دادند که باشگاه ميلان در صورتي که مسيرش را از مونتلا جدا کند، نسبت به آوردن سرمربي جديد مردد است چون اُخت پيدا کردن بازيکنان به سيستم مربي جديد زمان‌بر خواهد بود، از اين‌رو ممکن است گنارو گتوسو را تا پايان فصل به عنوان سرمربي خود معرفي کنند.

گتوسو که سال‌ها سابقه بازي در ميلان را دارد در حال حاضر هدايت تيم زير 19 سال اين باشگاه را بر عهده دارد و به خوبي از جو موجود در باشگاه آگاه است. هافبک دفاعي پيشين تيم ملي ايتاليا پيش از اين سابقه سرمربيگري تيم‌هايي همچون پالرمو، پيسا و سيون را در کارنامه‌اش داشته است.

ارسال در: يکشنبه 30 مهر ساعت 12:18 (1396/7/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن