محمدخاني: پرسپوليس بايد در دربي هوشيارانه بازي کند
شماره خبر : 139229
پيشکسوت باشگاه پرسپوليس معتقد است سرخپوشان بايد با هوشياري مقابل استقلال به ميدان بروند.

ناصر محمدخاني درباره پيروزي 2 بر صفر پرسپوليس مقابل نفت تهران در مرحله يک شانزدهم نهايي جام حذفي اظهار داشت: بازي بدي نبود، هرچند پرسپوليس مي‌توانست بهتر از اين باشد. اين تيم بايد گل‌هاي بيشتري به ثمر مي‌رساند، اما موقعيت‌هاي خود را از دست داد. در مجموع خيلي خوب بود که پرسپوليس توانست پيش از دربي پيروز شود تا با اعتمادبه‌نفس و شرايط روحي خوبي به مصاف استقلال برود.

وي درباره نقاط ضعف پرسپوليس که مقابل نفت مشهود بود، با بيان اينکه سرخپوشان بايد دقت خود را افزايش دهند، تصريح کرد: بازيکنان پرسپوليس در ضربات آخر ضعف دارند. آنها در حفظ توپ و پاس دادن هم خيلي اشتباه کردند و بايد دقت خود را بالا ببرند. اين بازيکنان بايد درست پاس بدهند تا تيم حريف در ضدحمله کاري از پيش نبرد. نفت توانايي ضدحمله نداشت، اما تيم بزرگي چون الهلال از اين موقعيت‌ها استفاده مي‌کنند.

پيشکسوت باشگاه پرسپوليس در ادامه خاطرنشان کرد: بازيکنان پرسپوليس بايد در برگشت‌هاي خود دقت کنند. ديديد الهلال در ضدحملات چقدر پُرتعداد بود و همين باعث شد پرسپوليس هم در بازي رفت و هم در ديدار برگشت اسير شود. بازيکنان الهلال در بازي برگشت در ضدحملات فرصت‌هاي خوبي داشتند که کم‌دقت عمل کردند. شايد اگر اين تيم از اين موقعيت‌ها استفاده مي‌کرد، مي‌توانست در بازي برگشت هم به پيروزي برسد.

محمدخاني در پاسخ به اين پرسش که شرايط کدام تيم در دربي 85 بهتر خواهد بود، گفت: پرسپوليس در جدول بالاتر از استقلال است و شرايط روحي بهتري دارد. اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا تا مراحل پاياني صعود کرد و با آمادگي کامل به دربي مي‌آيد. استقلال هم تيم خوب و پُرطرفداري است و بايد مقابل اين تيم هوشيارانه بازي کنيم. ابتدا بايد تلاش کنيم گلي نخوريم چون جبران آن سخت خواهد بود.

وي با بيان اينکه هر تيمي بتواند از موقعيت‌هاي خود استفاده کند در دربي پيروز خواهد شد، اظهار داشت: اميدوارم پرسپوليس اين‌گونه باشد و بتواند استقلال را شکست دهد. من در پرسپوليس بازي و مربيگري کرده‌ام و دوست دارم تيم محبوبم به پيروزي دست يابد.

ارسال در: يکشنبه 30 مهر ساعت 12:16 (1396/7/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن