واکنش باشگاه پرسپوليس به قيمت 30 هزار توماني بليت دربي
شماره خبر : 139221
مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس توضيحات لازم را در مورد شرايط بليت فروشي و احتمال افزايش آن از سوي اين باشگاه اعلام کرد.

 ديدار روز گذشته (شنبه) پرسپوليس و نفت تهران در مرحله يک شانزدهم نهايي جام حذفي در حالي در ورزشگاه آزادي برگزار شد که کمتر از يک ساعت مانده به آغاز اين ديدار بليت بازي در اختيار هواداران پرسپوليس قرار گرفت. نکته جالب توجه اينکه بيش از هزار تماشاگر بليت اين مسابقه را با قيمت 20 هزار تومان پيش‌خريد کرده بودند، اما در ورزشگاه آزادي بليت‌ها بنا به تصميم مسئولان باشگاه پرسپوليس به قيمت پنج هزار تومان فروخته شد.

پندار خمارلو، مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس در اين ارتباط گفت: اتفاقات روز گذشته ارتباط چنداني به ما نداشت، چون افرادي را که ما مأمور کرده بوديم تا بليت‌ها را در اختيار هواداران قرار دهند از ساعت 12 ظهر در باجه‌هاي ورزشگاه آزادي مستقر بودند. بر خلاف آنچه سعيد فتاحي اعلام کرده بود که بليت فروشي در اختيار دو باشگاه استقلال و پرسپوليس است ديروز در واقع اين شرايط وجود نداشت و شما در اين ارتباط با او صحبت کنيد.

وي افزود: در هر صورت روز گذشته تا آنجا که به ما مربوط مي‌شد به محض اينکه اجازه بليت فروشي صادر شد در عرض پنج دقيقه بليت‌ها با قيمت مناسب در اختيار هواداران قرار گرفت و آنها وارد ورزشگاه شدند. باشگاه پيش از اين هم اعلام آمادگي کرده بود که اگر بليت فروشي به طور کامل در اختيار‌مان قرار بگيرد اين آمادگي را داريم که بليت فروشي را به معناي واقعي الکترونيکي کنيم. در واقع نبايد اين‌طور باشد که فقط هزار هوادار بليت را پيش‌خريد کنند و بقيه در ورزشگاه فروخته شود. مطمئن باشيد در عرض يک ماه طوري برنامه‌ريزي خواهيم کرد که هوادار با خريد بليت حتي جايش هم در ورزشگاه مشخص باشد، مانند اکثر کشورهاي اروپايي که هوادار وقتي بليت بازي را مي‌خرد مي‌داند جايش در ورزشگاه کجاست و صندلي‌ها همه شماره‌گذاري شده است.

مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس در ارتباط با اينکه بليت فروشي در دربي به چه شکل خواهد بود، يادآور شد: دربي شرايط خاص خود را دارد و مطمئناً براي بليت فروشي اين بازي بايد هماهنگي‌هاي لازم با شوراي تأمين صورت بگيرد. در اين ارتباط طي يکي دو روز آينده جلسات هماهنگي لازم ببين مسئولان مربوطه برگزار خواهد شد و شرايط بليت فروشي نيز مشخص مي‌شود.

خمارلو در واکنش به اين پرسش که «آيا باشگاه پرسپوليس قصد دارد بليت بازي دربي را به 30 هزار تومان افزايش دهد؟»، تصريح کرد: هنوز در اين ارتباط تصميم قطعي گرفته نشده است، اما مطمئناً اين برنامه در دستور کار باشگاه است که به مانند همه ليگ‌هاي معتبر دنيا قيمت بليت‌ها را براي هر بازي تعيين کند. به مانند روز گذشته که بازي در ابتداي هفته بود و از حساسيت خيلي بالايي برخوردار نبود و به اين خاطر ما قيمت آن را به پنج هزار تومان کاهش داديم تا هوادار بيشتري به ورزشگاه بيايند. ممکن است خلاف اين اتفاق در بازي‌هاي خيلي مهم و آسيايي رخ دهد.

ارسال در: يکشنبه 30 مهر ساعت 11:53 (1396/7/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن