برانکو: بايد بازي با نفت را در 20 دقيقه اول تمام مي‌کرديم/ با روحيه‌اي مثبت منتظر دربي هستيم
شماره خبر : 139204
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس بابت پيروزي مقابل نفت تهران به شاگردانش تبريک گفت و تأکيد کرد که سرخپوشان با روحيه‌اي مثبت منتظر دربي هستند.

برانکو ايوانکوويچ پس از پيروزي 2 بر صفر پرسپوليس مقابل نفت تهران در مرحله يک شانزدهم نهايي جام حذفي، اظهار داشت: قبل از هر چيز به بازيکنانم به خاطر برد تبريک مي‌گويم. از هواداران‌مان هم تشکر مي‌کنم که تمام 90 دقيقه از ما حمايت کرده و تشويق‌مان کردند. آنها به ما اعتماد داشتند و ما هم مي‌دانستيم که بازي سختي خواهيم داشت.

با روحيه‌اي مثبت منتظر دربي هستيم
وي افزود: در مدت زمان کوتاهي سه بازي داشتيم که با اين شرايط انجام بازي سخت مي‌شود، به خصوص وقتي که شما به‌عنوان گزينه برد وارد بازي مي‌شويد، يعني همان‌طور که ما وارد بازي شديم. از طرفي هم خستگي به تيم ما وارد شده بود و قطعاً مي‌دانيد که در اين مقطع بازي سخت و حساسي با الهلال داشتيم. به همين دليل بايد به بازيکنانم بابت تمرکزشان و شخصيت قهرماني‌شان تبريک بگويم. به همين دليل با روحيه‌اي مثبت منتظر دربي هستيم.

بايد بازي را در 20 دقيقه اول تمام مي‌کرديم
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس خاطر نشان کرد: به نظرم بايد بازي را در 20 دقيقه اول تمام مي‌کرديم، زماني که پنج موقعيت مناسب براي گلزني داشتيم. عدم استفاده از فرصت‌ها حريف را سرپا نگه مي‌دارد و عصبي بودن را به تيم وارد مي‌کند. با اين حال باز هم تکرار مي‌کنم که اعتماد هواداران و تمرکز بالاي بازيکنان ما را به اين نتيجه دلخواه رساند.

نيمکت خوب باعث خوشبختي و خوشحالي ماست
برانکو در خصوص اينکه گويا ترکيب جديد او زمان برد تا هماهنگ شود، گفت: بله، تغييراتي ايجاد کرديم، اما چيزي که باعث خوشبختي و خوشحالي ماست، نيمکت خوب‌مان است، اينکه بازيکنان باکيفيت در بازي تأثيرگذار خواهند بود.

هزار درصد مطمئنم پنالتي نفت درست نبود
وي در خصوص عملکرد داوري روي دو پنالتي اعلام شده در بازي، اظهار داشت: پنالتي خودمان را بايد از ابتدا نگاه کنم، اما پنالتي که روي منشا شد، صددرصد درست بود، چون بازيکن ما را سرنگون کردند. همچنين در مورد پنالتي نفت بايد بگويم هزار درصد مطمئنم پنالتي نبود.

همه حق اظهارنظر دارد اما من فکر مي‌کنم انصاري خوب بازي کرد
سرمربي پرسپوليس درباره اينکه محمد انصاري عملکرد خوبي نداشت و آيا در دربي هم بازي مي‌کند يا نه، خاطرنشان کرد: هر کسي حق اظهارنظر دارد، اما من فکر مي‌کنم انصاري خوب بازي کرد. اينکه او دربي هم در ترکيب خواهد بود يا نه، موضوعي است که در طول هفته بايد تمرينات، کيفيت و وضعيت بدني او را ببينيم که روي تصميم‌مان تأثيرگذار خواهد بود.

رسن آينده پرسپوليس است
برانکو درباره اينکه بشار رسن به ترکيب اصلي اضافه شده است و آيا در دربي هم فيکس خواهد بود يا نه، گفت: همان صحبت‌هايي که در خصوص انصاري کردم، شامل بشار رسن هم مي‌شود. ما اين بازيکن جوان را آورديم که سن کمي دارد و او آينده پرسپوليس است، اما اينکه در دربي بازي خواهد کرد يا نه، مسئله‌اي خواهد بود که در آينده در خصوص آن تصميم مي‌گيريم.

وي در پاسخ به اين سؤال آيا حواشي اطراف پرسپوليس به اين تيم ضربه نمي‌زند، اظهار داشت: بايد بگويم که درست متوجه سؤال شما نمي‌شوم!

چه کسي گفته مسلمان از تعويضش ناراحت است؟!
سپس خبرنگاري که اين مسئله را مطرح کرده بود به محسن مسلمان اشاره کرد که از تعويضش در بازي با الهلال ناراحت شده بود. سرمربي پرسپوليس در اين مورد خاطر نشان کرد: چه کسي اين حرف را زده؟ مگر مسلمان کجا رفته است؟

برانکو در واکنش به صحبت بعدي اين خبرنگار مبني بر اينکه همه در خصوص ناراحتي مسلمان صحبت مي‌کنند، تصريح کرد: اين حرف‌ها خوب نيست. من هم مي‌توانم بگويم درباره شما هم خيلي صحبت‌ها مي‌کنند، اما اين کار درست نيست.

ارسال در: شنبه 29 مهر ساعت 23:13 (1396/7/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن