دست‌نشان: اعضاي بادران پس از تساوي مقابل ما پرواز کردند!
شماره خبر : 139115
سرمربي ملوان بندر انزلي گفت که اعضاي کادر فني بادران به هر تصميم وحيد کاظمي داور مسابقه اعتراض مي‌کردند.

نادر دست‌نشان در مورد تساوي يک - يک تيمش مقابل بادران در چارچوب هفته سوم مسابقات ليگ دسته اول فوتبال، گفت: متأسفانه دو امتياز اين بازي خانگي را به راحتي از دست داديم و مي‌توان گفت که بچه‌ها مغلوب زرنگ‌بازي بادران شدند. در چند صحنه، دفاع و دروازه‌بان ما از گلزني حريف جلوگيري کردند. در دقيقه 93 و روي يک خطا که کارشناسان بايد در مورد آن نظر دهند، دروازه ما باز شد و در دقايق پاياني هم يک پنالتي را از دست داديم.

وي ادامه داد: بازي در نيمه اول در اختيار ما بود و اجازه نداديم تيم بسيار متمول بادران، خطري روي دروازه ما ايجاد کند. در نيمه دوم، مدافع راست ما دچار ناراحتي قلبي شد و او را تعويض کرديم که کارش به بيمارستان کشيد. بادران با ارسال توپ‌هاي زياد روي دروازه ما، به دنبال ايجاد شانس گلزني بود.

سرمربي ملوان بندر انزلي در خصوص صحبت‌هاي محمد ربيعي سرمربي بادران که گفته بود تيمش مقابل ملوان، تيم برتر زمين بوده است، اظهار داشت: نظر او محترم است، اما لازم است که فيلم بازي را ببيند. با اين همه سرمايه‌گذاري، زماني که اين نحوه بازي را مي‌بينم، تعجب مي‌کنم. هافبک‌هاي اين تيم، محو بازي ما بودند و زماني که مي‌خواستند وارد زمين ما شوند، توپ را فقط ارسال مي‌کردند. اگر آنها فکر مي‌کنند با اين نوع بازي، تيم برتر ميدان بودند، به حريف تبريک مي‌گويم. اميدوارم مسئولان بادران فيلم اين مسابقه را ببينند و تيم خود را ارزش‌يابي کنند. منکر موقعيت‌هاي بادران نمي‌شوم، اما آيا اين فرصت‌ها تبديل به گل شد؟

دست‌نشان با گلايه از اعتراض‌هاي نيمکت‌نشينان بادران به وحيد کاظمي داور مسابقه، تصريح کرد: اين اعتراض‌ها در پايان به ضرر خودشان شد و دو بازيکن اين تيم از زمين اخراج شدند. اين اتفاقات از زيبايي مسابقه کم کرد. اگر داور مسابقه پنالتي صددرصد ما را در دقيقه 70 اعلام مي‌کرد و به اين فکر نمي‌کرد که مورد اتهام قرار مي‌گيرد، بازي با شرايط متفاوتي دنبال مي‌شد. اين پنالتي با پنالتي که دقايق آخر براي ما گرفته شد متفاوت بود، چون فشاري روي پنالتي‌زن وجود نداشت.

وي در مورد صحبت‌هاي ايزد سيف‌الله‌پور سرپرست بادران که در صفحه اجتماعي خود گفت اميدوار است داور مسابقه شب راحت بخوابد، گفت: سيف‌الله‌پور جوان است و بايد هم اين حرف‌ها را بزند. تمام کادر فني حريف با هر سوت داور، به زمين حمله مي‌کردند. بازيکن اين تيم يک دقيقه پس از زدن گل مساوي، به سينه داور ضربه زد. مربيان وظيفه دارند به نيمکت تيم خود آرامش دهند. ما ميزبان بوديم اما از روي نيمکت تکان نخورديم. چطور بود که ربيعي که هميشه شور و هيجان داشت، در اين بازي روي نيمکت نشسته بود و 6 نفر ديگر از اعضاي کادر فني اين تيم به زمين مي‌پريدند؟

سرمربي ملوان درباره سکوهاي در حال تعمير ورزشگاه تختي انزلي که باعث شده گنجايش اين ورزشگاه کاهش يابد، خاطرنشان کرد: ليگ دسته اول حدود سه ماه تعطيل و ورزشگاه حدود يک ماه در ليگ يک در حال استراحت بود، چرا اين ايرادها در اين چهار ماه برطرف نشده است؟ اگر ورزشگاه ما مشکل دارد، ورزشگاه بسياري از تيم‌هاي ديگر ليگ دسته اولي هم استاندارد نيست. فدراسيون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان بايد به مشکلات ساير ورزشگاه‌ها هم رسيدگي کنند.

دست‌نشان در خصوص مصاف هفته آينده تيمش در خانه صباي قم و اينکه آيا اين تيمِ نه چندان آماده را دستِ کم مي‌گيرد يا خير به تسنيم گفت: تمام تمرکز ما معطوف به اين ديدار است. وقتي اعضاي بادران از تساوي مقابل ما جشن مي‌گيرند و پرواز مي‌کنند، نشان مي‌دهد که اصلاً نمي‌توان تيمي را در ليگ دسته اول دستِ کم گرفت! بازي در قم بسيار سخت است چون اين تيم نتوانسته امتيازي در خانه خود کسب کند. صبا مقابل خونه‌به‌خونه تا حدود دقيقه 70، دو بر صفر عقب بود و پس از آن دو گل ديگر خورد. اميدوارم با پيروزي در اين مسابقه، دو امتياز خانگي که مقابل بادران از دست داديم،‌ جبران کنيم.

ارسال در: دوشنبه 6 شهريور ساعت 15:25 (1396/6/6)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن