تارتار: مستحق پيروزي مقابل سپاهان بوديم/ عيار تيم‌ها از هفته ششم به بعد مشخص مي‌شود
شماره خبر : 139062
سرمربي تيم فوتبال پارس جنوبي جم تيمش را مستحق پيروزي برابر سپاهان دانست.

مهدي تارتار پس از تساوي يک - يک تيمش مقابل سپاهان در نشست خبري اظهار داشت: مي‌خواهم در ابتدا از قاسم حدادي‌فر ياد کنم و آرزو مي‌کنم زودتر برگردد. البته اين طبيعت فوتبال است و بايد با آن بجنگيم.

وي افزود: بچه‌هاي ما به جايي رسيده‌اند که سپاهان را در خانه‌اش تحت‌ِفشار قرار مي‌دهند و امروز هم مستحق پيروزي بوديم. ما موقعيت‌هاي بسيار خوبي خلق کرديم و يک پنالتي را هم از دست داديم. از سپاهان تشکر مي‌کنم که بازي جوانمردانه‌اي را به نمايش گذاشت.

سرمربي پارس جنوبي جم با بيان اينکه سپاهان در فصل جديد چهار بازيکن اصلي خود را در خط دفاع تغيير داده است، گفت: امروز دروازه‌بان اصلي اين تيم هم در بازي حضور نداشت. بسيار مشکل است که بازيکنان جديد خط دفاعي هماهنگ شوند و اين کار نياز به فرصت دارد. کرانچار کارنامه مشخص و مثبتي در ايران دارد و از مربيان بسيار خوب است.

تارتار در خصوص تيم پارس جنوبي تصريح کرد: تيم ما در هر سه بازي که پشت سر گذاشتيم، خوب بود. با توجه به اينکه حدود 70 درصد بازيکنان کنوني تيم کنار هم بازي کرده‌اند با تفکرات من آشنا هستند. اميدوارم اين روند خوب پارس جنوبي ادامه پيدا کند. اين در حالي است که عيار تيم‌ها از هفته ششم به بعد مشخص مي‌شود.

وي با اشاره به وضعيت دروازه‌بان تيمش اظهار داشت: بحث دروازه‌باني براي مربيان بسيار حساس است و مي‌توان گفت که 50 درصد يک تيم به دروازه‌بان آن است. همان‌طور که ديديم دروازه‌بان جوان سپاهان وارد بازي شد و يک پنالتي حساس براي سپاهان گرفت. ما در ابتداي فصل محسن فروزان را جذب کرديم، چون نسبت به او شناخت داشتيم. فروزان يکي از دروازه‌بان خوب فوتبال ماست و روي او حساب کرده‌ايم. در اين ديدار نورمحمدي باتجربه را به تيم اضافه کرديم که در دفاع به ما بسيار کمک کرد.

سرمربي تيم فوتبال پارس جنوبي جم در مورد تعويض‌هايش در اين مسابقه خاطرنشان کرد: زماني که عقب افتاديم بازيکناني را به زمين آورديم که کنار هم بازي کرده بودند که خدا را شکر اين تعويض‌ها مؤثر بود. نانگ و سالاروند در فصل گذشته کنار هم بازي کرده بودند که يکي از نکات مثبت اين تعويض‌ها حضور آنها کنار هم بود.

ارسال در: جمعه 20 مرداد ساعت 23:13 (1396/5/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن