فتاحي: صادقي و حاتمي امروز مي‌توانند براي تيم‌هاي‌شان بازي کنند/ کميته اخلاق حکم داده اما چيزي به‌دست ما نرسيده است
شماره خبر : 139047
مسئول کميته مسابقات سازمان ليگ گفت: دو بازيکن تراکتورسازي و پيکان امروز مي‌توانند براي تيم‌شان بازي کنند.

فرزاد حاتمي و اميرحسين صادقي ظهر ديروز (پنجشنبه) در هتل المپيک با يکديگر درگيري لفظي و فيزيکي پيدا کرده بودند که پس از اين اتفاق، کميته اخلاق بررسي‌هاي لازم را در اين مورد انجام داد.

سعيد فتاحي درباره راي کميته اخلاق براي دو بازيکن تراکتورسازي و پيکان به تسنيم گفت: امروز روز تعطيل بوده و به همين خاطر چيزي به ما ابلاغ نشده است، البته کميته اخلاق راي خود را در اين باره صادر کرده، اما چون مراحل اداري کمي زمان‌بر است و اين اتفاق هم در روز تعطيل رخ داده، حکمي به دست ما نرسيده است. بايد ابتدا حکم به دست ما برسد و ما بعداً آن را به دو باشگاه تراکتورسازي و پيکان ابلاغ کنيم.

مسئول کميته مسابقات سازمان ليگ در پاسخ به اين سوال که آيا فرزاد حاتمي و اميرحسين صادقي امروز مي‌توانند در ديدارهاي در هفته سوم رقابت‌هاي ليگ برتر شرکت کنند يا خير، تصريح کرد: بله، حاتمي و صادقي مشکلي براي همراهي تيم‌شان در ديدارهاي امروز ندارند. آنها مي‌توانند امروز بازي کنند تا شنبه حکم کميته اخلاق به‌دست ما برسد و بعداً ببينيم چه اتفاقي رخ مي‌دهد.

به گزارش تسنيم، تيم تراکتورسازي از ساعت 20:45 دقيقه در ورزشگاه آزادي به مصاف استقلال مي‌رود و پيکان نيز از ساعت 20:30 ميزبان ذوب‌آهن اصفهان خواهد بود.

ارسال در: جمعه 20 مرداد ساعت 13:27 (1396/5/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن