نه از چاقو استفاده کردم نه شيشه‌هاي رستوران شکست
شماره خبر : 139031
مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت که استفاده او از سلاح سرد در درگيري با مدافع پيکان صحت ندارد.

فرزاد حاتمي درباره درگيري‌اش با اميرحسين صادقي در هتل المپيک اظهار داشت: اگر صادقي گفته مقصر نبوده است، من هم مقصر نبودم. پس از درگيري در بازي دوستانه سال گذشته، در بازي رسمي تراکتورسازي و پيکان، صادقي با من درست حرف نمي‌زد و الفاظ رکيکي از دهانش خارج مي‌شد. به او گفتم درست صحبت کند. دو سه بازيکن ديگر هم شاهد ماجرا بودند. هر چقدر به او گفتم درست صحبت کند، اين کار را نکرد.

وي در ادامه افزود: پس از آن ديدار، ديگر صادقي را نديدم تا اينکه متوجه شدم امروز همراه با تيم پيکان در هتل المپيک حضور دارد. او امروز به سمت ميز ناهار آمد تا سوپ بردارد و من هم به حرمت بازيکنان از فحش‌‌هايي که داده بود، گذشتم و حرفي نزدم. وقتي سوپ را برداشت، به سمت ميز ما آمد و شروع به بگو و بخند کرد. به صادقي گفتم برو سر ميز خودتان، اينجا کاري نداري که آمده‌اي. بعد از آن درگيري ما شروع شد.

مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي در واکنش به اين خبر که اعلام شده يک صندلي را به سمت صادقي پرتاپ کرده است، گفت: به خاطر ندارم چه اتفاقي افتاد، اما صحبت از سلاح سرد و شکستن شيشه رستوران کرده‌اند! سر ميز ناهار چاقو کجا بود که من بخواهم از آن استفاده کنم؟! ناهار را با قاشق مي‌خورند نه چاقو! يکي بيايد شيشه‌هاي رستوران را ببيند که آيا شکسته است يا نه.

حاتمي در پايان گفت: از اينها بگذريم، فحش‌هاي صادقي باعث شد کار به اينجا بکشد. از اتفاق امروز خيلي ناراحتم، از اينکه چرا بايد هم‌تيمي قديمي من به راحتي بددهني کند.

ارسال در: پنجشنبه 19 مرداد ساعت 18:19 (1396/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن