پورموسوي: فکر نمي‌کردم هواداران ما اين‌قدر صبور باشند
شماره خبر : 139025
سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان از صبوري هواداران اين تيم ابراز شگفتي کرد.

 سيد اکبر پورموسوي در نشست خبري پيش از بازي سياه‌جامگان - فولاد خوزستان، اظهار داشت: ابتدا بايد گلايه‌اي از دوستان خودم داشته باشم. سياست ما از ابتدا براي فولاد جوان‌گرايي بود و با توجه به اينکه مصدومان بسيار زيادي در ابتداي فصل داديم توفيق اجباري شد تا از بازيکنان زير 21 سال خود استفاده کنيم. در بازي قبل 5 بازيکن زير 21 سال ما در مقابل نفت بازي کردند و بسيار خوب و فراتر از انتظار ظاهر شدند. دوستان اما با شکست مقابل پرسپوليس و تساوي مقابل نفت عقب‌نشيني کردند و نتايج ما را زير سوال بردند در حالي که اين تيم بسيار جوان است و من به آينده اين جوانان اميدوارم. انتظار دارم فردا بازي خوبي ارائه بدهيم و با دست پر به اهواز برگرديم. فکر نمي‌کردم هواداران ما تا اين حد صبور باشند. آنها ديدند که تيم ما جوان است.

وي در خصوص حمايت از بازيکنان جوان تيمش گفت: در انتخاب جوانان تيمم دقت کردم. ارتباط خوبي با آکادمي فولاد داريم و اميدوارم به اهداف خود برسيم. از دهه 70 چندين سال در آکادمي فولاد کار کرده‌ام و بازيکنان بزرگي را همچون عادل کلاه‌کج، ايمان مبعلي، بداوي و غيره به تيم اصلي فولاد معرفي کردم و مطمئن هستم با اين جوانان نتايج خوبي خواهيم گرفت و براي سقوط نخواهيم جنگيد.

سرمربي تيم فولاد خوزستان در رابطه با اهدافش در باشگاه گفت: از روز اول هيچ قول و قراري نداشتيم. من برنامه دادم و قراردادي 2 ساله بستم و برنامه من توسط باشگاه پذيرفته شد. اميدوارم بتوانيم فولادي بسازيم که هواداران اين تيم را خوشحال کنند هواداراني که همواره و هميشه از ما حمايت کردند. من در هر روزي که احساس کنم براي باشگاه مفيد نخواهم بود از مديرعامل عذرخواهي خواهم کرد اما در حال حاضر تعامل خوبي را با مديريت و کادر فني مديريتي باشگاه داريم.

پورموسوي در رابطه با بازيکنان با تجربه در تيم‌هاي شهرستاني بيان کرد: حضور بادامي در سياه‌جامگان و ايمان مبعلي در فولاد فکر کنم مهره خوبي براي تيم‌هاي کم‌تجربه باشد چرا که بازيکنان جوان تحت مديريت اين بازيکنان در تيم مي‌توانند عملکرد بهتري را ارائه دهند.

وي همچنين افزود: من از استقلال خوزستان 126 درصد طلب‌ کارم 26 درصد بابت سالي که قهرمان شديم و 100 درصد بابت فصل گذشته؛ البته امسال وضع اين تيم بهتر شده و انشاءالله طلب ما را بدهند.

ارسال در: پنجشنبه 19 مرداد ساعت 18:11 (1396/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن