عيسي‌زاده: باشگاه‌ها با بدبختي به ليگ برتر مي‌آيند اما با اشتباه داور زحمات‌شان به هدر مي‌رود
شماره خبر : 138995
مديرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان به انتقاد از عملکرد داور ديدار تيمش مقابل سايپا پرداخت و از مسئولان داوري فدراسيون فوتبال خواست در انتخاب‌هاي‌شان تجديدنظر کنند.

علي عيسي‌زاده درباره شکست 3 بر 2 صنعت نفت آبادان مقابل سايپا، اظهار داشت: بچه‌هاي ما بازي خوبي انجام دادند و حتي مي‌توانستند پيروز اين مسابقه هم بشوند، اما در دقايق پاياني دروازه‌مان باز شد. اميدوارم بچه‌ها هفته آينده بتوانند اين شکست را جبران کرده و يک سه امتياز ديگر بگيرند.

وي راجع‌به اتفاقات داوري اين ديدار و اعتراضات فراز کمالوند به عملکرد سيدرضا مهدوي، تصريح کرد: کمالوند کاملاً حق دارد. داور عملاً حق تيم ما را ضايع کرد. بحث ما الان اين است که بايد نظارتي روي عملکرد داوران وجود داشته باشد. باشگاه‌ها با هزينه‌هاي بالا، بدبختي و کمبود بودجه کنار مي‌آيند و به هر نحوي که هست تيم‌شان را راهي ليگ برتر مي‌کنند، اما با يک اشتباه داوري همه زحمات‌شان به هدر مي‌رود. خدا مي‌داند با اين اشتباهات چه ضربات سنگيني به مجموعه‌ها وارد مي‌شود. آقايان بايد دقت بيشتري به خرج بدهند و در بعضي انتخاب‌ها تجديدنظر کنند.

مديرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان در پاسخ به اين سؤال که آيا اين باشگاه برنامه‌اي براي شکايت از داور بازي سايپا - صنعت نفت ندارد، گفت: هم ما و هم فراز کمالوند در زمين مسابقه اعتراض‌مان را انجام داديم و الان هم اعتراض داريم، اما بحث ما فقط صنعت نفت نيست. متأسفانه هر هفته يک تيم از داوري متضرر مي‌شود که اين اصلاً خوب نيست.

عيسي‌زاده در مورد روند حرکتي تيم صنعت نفت آبادان و نتايج اين تيم در ليگ هفدهم، يادآور شد: خدا را شکر وضعيت تيم خيلي خوب است، اما بچه‌ها هنوز به آمادگي صددرصد نرسيده‌اند. من قبلاً هم گفتم و باز هم مي‌گويم که صنعت نفتِ واقعي را از هفته‌هاي پنجم ششم به بعد ببينيد. الان انتظارات از تيم نفت بالاست و ما هم تلاش مي‌کنيم که بهترين رتبه ممکن را کسب کنيم

ارسال در: يکشنبه 15 مرداد ساعت 15:41 (1396/5/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن