راضيم ازت ،يادداشت هاي ناراضي
شماره خبر : 138981
راضيم ازت . يادداشت هاي ناراضي

 راضيم ازت  

1_خدا پدر و مادر مهدي قائدي را بيامرزد که اگر چند دريبل او نبود .معلوم نبود منصوريان و چيني پشت چي پناه بگيرند . هفته اول باخت و هفته دوم علي رغم ميزباني يک  تساوي ملال آور بهانه خوبي براي شعار حيا کن رها کن بود . اما به يکباره با ورود قائدي به بازي توجه هوادار از نتيجه به کيفيت فردي  انحراف پيدا کرد . براي هفته سوم هم تراکتور در تهران ميهمان استقلال خواهد بود .اين بازي هم براي استقلال بازي راحتي نيست .  به قائدي بيشتر بازي بدهيد در امان باشيد

2_به مهدي قائدي در بازي استقلال فقط 26 دقيقه فرصت حضور رسيد . و همين دقايق محدود هم کافي بود تا کلي مطلب از اين بازيکن توسط رسانه ها نشر بشود . کيفيت اين بازيکن به ما نشان داد امير حسين پيرواني سرمربي اسبق تيم ملي جوانان چقدر به فوتبال تسلط دارد جهت اطلاع به اين بازيکن در جام جهاني جوانان بازي نرسيد و او از روي نيمکت شاهد هنرنمايي بازيکنان  مورد علاقه پيرواني بود .

3_طي برگزاري دو هفته از ليگ برتر قضاوت داوران چنگي بدل نزده و اکثر باشگاهها شاکي هستند . پنالتي هاي صد در صدي که گرفته نشد و تکل هاي آموزشي بازيکنان که خطا گرفتند . همه  همه باعث مي شود تا داوران بجاي اينکه کتاب قانون داوري را مرور کنند بروند و کمي فوتبال بازي کنند تا با اين پديده بيشتر آشنا شوند . 

ارسال در: يکشنبه 15 مرداد ساعت 05:59 (1396/5/15)

راضيم ازت ،يادداشت هاي ناراضي ( بازدیدها :7023 ) ( پنجشنبه 12 مرداد ساعت 20:25 )
راضيم ازت ! يادداشت هاي ناراضي ( بازدیدها :6829 ) ( چهارشنبه 11 مرداد ساعت 19:20 )
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن