عذرخواهي عليرضا بيرانوند از هواداران پرسپوليس
شماره خبر : 138519
دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: موفقيت‌هايي که به آن رسيديم حاصل کار گروهي باشگاه، تيم و هواداران بود. ما با اتحاد و همدلي به اينجا رسيديم و بدون اينها نمي‌توانيم کاري پيش ببريم و در حال حاضر فکر و ذکرمان اين است که از شانس صعودمان استفاده کنيم.

عليرضا بيرانوند درباره آخرين شرايط پرسپوليس اظهار کرد: دو بازي پيش رو داريم که در هر دو آنها به دنبال پيروزي هستيم. البته بازي با الوحده اهميت زيادي دارد. در حال حاضر تمرينات خودمان را دنبال مي‌کنيم و تمام تمرکز و تلاشمان را روي استفاده از شانس باقيمانده در ليگ قهرمانان آسيا و پيروزي مقابل الوحده گذاشتيم و اميدواريم در روزي که هواداران مثل هميشه از تيم حمايت مي‌کنند جواز صعود از گروه را دريافت کنيم. ما به نتيجه بازي ديگر فکر نمي‌کنيم فقط بايد در اين بازي به پيروزي برسيم.

وي در مورد مسائل پيش آمده در روزهاي گذشته و تاثير آن روي روند کار تيم ادامه داد: ما آن اتفاقات را کنار گذاشتيم تا روي کار اصلي تمرکز کنيم از هواداران هم مي‌خواهيم ما را حمايت کنند همانطور که آقاي طاهري هم گفته‌اند ما يک خانواده‌ايم و در يک خانواده گاهي مشکلاتي هم پيش مي‌آيد ما نسبت به هواداران به گردن خودمان احساس دين مي کنيم و مي‌خواهيم در آسيا هم موفق عمل کنيم. اگر با آن قدرت قهرمان ليگ برتر شديم بخاطر تلاش همه از مديران باشگاه و کارمندان گرفته تا بخش‌هاي مختلف تيم که ما بازيکنان هم بخشي از آن هستيم بود و با همراهي و ياري هواداران اين کار را پيش برديم.

بيرانوند تاکيد کرد: اگر هر يک از اين بخش‌ها بويژه هواداران نباشند ديگر ما اين قدرت را نخواهيم داشت. بچه‌ها خيلي زحمت مي‌کشند و تلاش زيادي مي‌کنند تا تيم را به هدفي که مي‌خواهيم برسانيم. ما به عشق هواداران بازي مي‌کنيم و انتظار داريم آنها هم براي تشويق ما در بازي با الوحده بار ديگر در ورزشگاه حضور پرشوري داشته باشند. در طول فصل اتفاقات زيادي را پشت سر گذاشتيم که اگر با هم نبوديم موفق نمي‌شديم و به همين دليل نمي‌توانيم تصور کنيم لحظه‌اي برسد که هواداران پشت ما نباشند. فکر کردن به چنين چيزي هم من را ناراحت مي‌کند.

بيرانوند درباره صحبت‌هاي خود پس از بازي با ذوب‌آهن، اظهار داشت: بعد از بازي خيلي ناراحت بودم و از بازي خودم اصلاً رضايت نداشتم. من همين جا از هواداران، پيشکسوتان و همه پرسپوليسي‌ها  بخاطر آن صحبت ها عذرخواهي مي‌کنم و مي‌خواهم بدانند که آن حرف‌ها از ته دلم نبود. من عصبي شده بودم و نبايد آن مسائل را مطرح مي‌کردم چون حرف دلم اين است که حضور در پرسپوليس را با تمام وجود دوست دارم و اگر اينطور نبود چندي پيش به راحتي براي تمديد قراردادم اقدام نمي‌کردم. اميدوارم هواداران هم از کنار اين مسئله بگذرند و همه با هم روي کار مهمي که داريم تمرکز کنيم. ما با اتحاد و همدلي به اينجا رسيديم و بدون آن موفق نمي‌شويم.

ارسال در: دوشنبه 11 ارديبهشت ساعت 19:49 (1396/2/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن