برابر صنعت نفت، بازي خوبي به نمايش مي‌گذاريم
شماره خبر : 138483
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن گفت: بچه ها پس از بازگشت از اهواز تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته اند و مصمم هستيم در مقابل تيم فوتبال نفت آبادان يک بازي خوب به نمايش بگذاريم.

مجتبي حسيني پيش از ديدار تيمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: تيم صنعت نفت در هفته گذشته پرسپوليس را شکست داده و اين موضوع نشان مي‌دهد اين تيم از کادر فني و بازيکنان خوبي برخوردار است. نفت آبادان تيم بسيار قابل احترامي است و همه بازيکنان ذوب آهن درک مي‌کنند که مقابل اين تيم کاري سخت پيش رو دارند.

سرمربي ذوب آهن ادامه داد: ما پس از شرايط سختي که در ماه هاي پاياني سال گذشته تجربه کرديم موفق شديم بنيادکار را در تاشکند مغلوب خود کنيم و در هفته گذشته نيز مقابل تيم بسيار خوب استقلال خوزستان که در آسيا نيز عملکرد چشمگيري داشت شانس برد داشتيم که متاسفانه به آن دست نيافتيم، با اين وجود در اين مسابقه نيز نهايت تلاش خود را به کار مي‌گيريم تا بتوانيم با حضور هواداران و حمايت آنها به روند خوب قبلي خود بازگرديم.

حسيني همچنين اظهار کرد: چيزي که اين روزها نگراني ما را تشديد مي کند موج سرماخوردگي است که باعث شده تعداد زيادي از بازيکنان اصلي تيم حداقل يک جلسه تمرين را از دست بدهند و نتوانند با آمادگي کامل در مسابقات حاضر شوند. اميدواريم هر چه سريعتر شرايط بچه‌ها به لحاظ سلامتي بهبود يابد و سرماخوردگي که اين روزها اپيدمي شده است از تيم ما رخت بربندد.

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن