نتايج ديدارهاي مقدماتي جام جهاني در منطقه آمريکاي جنوبي
شماره خبر : 138367
از مرحله گروهي مقدماتي جام جهاني منطقه آمريکاي جنوبي، تيم ملي فوتبال آرژانتين برابر شيلي قرار گرفت و در نهايت به پيروزي يک بر صفر دست پيدا کرد.

از مرحله گروهي  مقدماتي جام جهاني منطقه آمريکاي جنوبي، تيم ملي فوتبال آرژانتين برابر شيلي قرار گرفت و در نهايت به پيروزي يک بر صفر دست پيدا کرد.

در اين بازي، ليونل مسي در دقيقه 16 از روي نقطه پنالتي موفق به ثبت گل شد و اين گل زده ارزشمند تا پايان کار دست نخورده باقي ماند.

شيلي تمام تلاش خود را کرد و به خصوص در نيمه دوم شايد بهتر از آرژانتين نيز بازي کرد اما تابلوي نتايج هيچ تغييري را نشان نداد و بازي با همان نتيجه به پايان رسيد.

دو تيم ملي فوتبال کلمبيا و بوليوي به صورت پاياپاي بازي حساس خود را تجربه کردند و در نيمه اول موردي که باعث برتري يک تيم نسبت به ديگري باشد، به چشم نمي‌خورد.

در نيمه دوم اما کلمبيا کنمترل ميانه ميدان را در اختيار گرفت و حاصل فشار زياد روي بوليوي فرصت به دست آمده در دقيقه 83 بود که با گلزني خامس باعث پيروزي کلمبيا در اين بازي مهم شد.

کلمبيا هر چند مسير سختي را پيش روي خود براي صعود مي‌بيند اما اين پيروزي با ارزش مي‌تواند بار ديگر فوتبال اين کشور را براي صعود به جام جهاني 2018 اميدوار کند.

در يکي از مهم‌ترين بازي‌هاي برگزار شده از بامداد جمعه در سري رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني منطقه آمريکاي جنوبي - مرحله گروهي، تيم ملي فوتبال برزيل با نتيجه 4 بر يک برابر اروگوئه به برتري دست پيدا کرد.

در اين بازي پائولينيو در دقايق 18 و 51 و 92 موفق به ثبت هت‌تريک شد و نيمار در دقيقه 74 گلزني کرد.

تک گل بي ثمر تيم ملي اروگوئه را نيز ادينسون کاواني در دقيقه 9 از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند. برزيل با اين پيروزي ارزشمند قديم بلند و تاريخي به سمت صعود به جام جهاني 2018 برداشت.

ارسال در: جمعه 4 فروردين ساعت 07:45 (1396/1/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن