90/ هيچ موقع براي استقلال خط و نشان نمي‌کشم
شماره خبر : 138323
نفت تهران برخلاف نيم‌فصل اول که نتايج بسيار خوبي گرفته بود در نيم‌فصل دوم بسيار ضعيف عمل کرده و نتوانسته انتظارات را برآورده کند.البته شاگردان علي دايي يک فينال پيش رو دارند که بايد در جام‌حذفي به مصاف تراکتور سازي بروند . د

علي مسعودي

نفت تهران برخلاف نيم‌فصل اول که نتايج بسيار خوبي گرفته بود در نيم‌فصل دوم بسيار ضعيف عمل کرده و نتوانسته انتظارات را برآورده کند.البته شاگردان علي دايي يک فينال پيش رو دارند که بايد در جام‌حذفي به مصاف تراکتور سازي بروند . در هر حال نفتي ها براي اين که سهميه شان  را قطعي کنند بايد در ليگ‌‌برتر چهارم شوند چون در هر شرايط به سهميه مي‌رسند.در اين رابطه گفت و گوي نود را با ميلاد فخرالديني مدافع نفت بخوانيد:

90:‌چرا نفت نيم‌فصل دوم اين همه افت کرده؟‌

بالاخره فوتبال است و از اين اتفاقات رخ مي‌دهد. ما نيم‌فصل اول بسيار خوب کار کرديم و مدعي کسب سهميه و حتي قهرماني بوديم اما اتفاقاتي افتاد که نيم‌فصل دوم افت کرديم .البته مصدوميت ها و محروميت ها نيز در کسب نتايج دخيل بود.

90:‌خود تو هم نيم‌فصل اول را خوب سپري کردي ولي نيم‌فصل دوم خبري از درخشش نبود؟

کاملاً درست است و خود من هم نيم‌فصل رويايي داشتم ولي هم مصدوميت و هم افت خود تيم باعث شد نتوانم به روند خوبم ادامه دهم.

90: نفت يک پاي فينال جام‌حذفي است و در ليگ هم اين شانس را دارد حداقل چهارم شود،‌ فکر مي‌کني کادر فني تيمتان دل به فينال خوش کرده اند يا براي چهارم شدن تلاش مي‌کنند.

فيناليست شدن تضميني براي قهرمان شدن نيست و نبايد فکر فينال باشيم. ما تلاش مي‌کنيم هر طور شده در ليگ چهارم شويم چون اگر چهارم شويم صد در صد سهميه مي‌گيريم چون تراکتور هم قهرمان شودباز ما سهميه مي‌گيريم.

90: قهرمان ليگ هم پرسپوليس است؟‌

بايد حقيقت را گفت چون پرسپوليس از ساير تيم ها فاصله گرفته و شانس اول قهرماني است . اين تيم 90 درصد قهرمان است و اتفاقات عجيب و غريب مي‌تواند قهرماني را از اين تيم بگيرد.

90:‌نفت امسال مقابل استقلال و پرسپوليس نتوانست نتايج خوبي بگيرد . چرا اين طور شد‍؟

مقابل استقلال يک مساوي و يک باخت داشتيم که باخت مان با اشتباهات داوري رقم خورد. مقابل پرسپوليس رفت و برگشت شکست خورديم که بازي برگشت اتفاقات عجيب و غريبي رخ داد و تيم از همان شروع مسابقه ده نفره شد و نتوانست حريف پرسپوليس شود.

90:خود تو هم چند بازي يار تعويضي بودي چرا؟

من مصدوم بودم و چند مدتي است که دارم کم‌کم به ترکيب اصلي برمي‌گردم.

90:‌از جمله استقلالي‌هايي هستي که وقتي جدا شدي زياد عليه تيم سابقت مصاحبه نکردي .الان بازيکني است که يک بازي هم براي استقلال نکرده براي همه  خط و نشان مي‌کشد!

من اصلا دوست ندارم بر عليه تيم سابقم حرف بزنم چون درست نيست. من بالاي 60 بازي براي استقلال انجام دادم و الان 650 ميليون طلب دارم که هيچ کسي جوابم را نمي‌دهد. اگر قرار است حرف بزنم اين حق را دارم چون بالاي 60 بازي انجام داده ام.

90:‌شکايت کردي؟‌

فعلاً شکايتي نکردم .

90:‌فکر مي‌‌کني به پولت برسي؟

نمي‌دانم!

90: تا حالا پيگيري کردي؟

يکي، دو بار از طريق آقاي توفيقي و افتخاري پيگيري کردم ولي جواب نداده اند. افتخاري که گفته بود وقت ندارم و نامه نوشتم و به دفتر دارش دادم.

90:‌استقلال در   چند سال اخير چندين دفاع راست خريد که هيچ يک نتوانستند انتظارات را برآورده کنند،  دليلش چيست؟‌

مشکل استقلال در دفاع راست بازيکنان نبودند و تغييرات مربيان باعث شد اين تيم نتواند يک دفاع راست ثابت پيدا کند. وقتي هر سال مربي تغيير مي‌کند چطور  دفاع خوب پيدا شود ؟

90:‌بازي هاي استقلال را دنبال مي‌کني؟

هميشه دنبال مي‌کنم و آرزو مي‌کنم در هر بازي به پيروزي برسد و موفق شود.

90: اگر شرايط فراهم شود دوست داري برگردي استقلال ؟‌

چرا که نه ! اگر شرايط فراهم شود دوست دارم برگردم و براي تيم سابقم بازي کنم.

ارسال در: چهارشنبه 2 فروردين ساعت 11:30 (1396/1/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن