90/ رضاييان در راه‌آهن بي‌حاشيه‌ترين بازيکن بود
شماره خبر : 138263
نفت آبادان در تبريز يک بر صفر مغلوب ماشين‌سازي شد تا کارش براي ادامه مسابقات سخت تر شود.

علي مسعودي

نفت آبادان در تبريز يک بر صفر مغلوب   ماشين‌سازي شد تا کارش براي ادامه مسابقات سخت تر شود.

اين تيم در بازي آينده اش که سال آينده برگزار مي‌شود ميزبان پرسپوليس  است و اگر  نتواند از تيم صدر جدولي امتياز بگيرد به سمت سقوط خواهد رفت. البته نفتي ها نيم‌فصل اول امتيازات خوبي جمع آوري کرده اند و به لطف اين امتيازات فعلاً خطر سقوط را احساس نمي‌کنند . در رابطه با شرايط تيم و باخت اخير مقابل ماشين‌سازي گفت و گوي نود با بهادر عبدي را بخوانيد:

90:‌چرا مقابل ماشين‌سازي باختيد‍؟

بازي چندان خوبي را انجام نداديم و همان شروع مسابقه گل خورديم  و هر چه تلاش کرديم جبرانش کنيم نتوانستيم . البته حريف هم همان يک موقعيت که شوت بود ، داشت و توانست به گل برسد.

90:‌ماشين‌سازي انتحاري بازي نکرد؟‌

بازي تقريبا مرگ و زندگي را داشتند که مي‌دانستند اگر نبرند سقوط مي‌کنند. ماشين‌سازي همه جوره به آب و آتش زد و توانست از يک گل زده خود دفاع کند. وقتي تيمي در حال افتادن است به گل برسد سخت مي‌شود به آن گل زد.

90:‌کار خودتان براي بقا سخت نشد؟‌

سخت نشده هر چند نبايد از اين به بعد امتياز از دست بدهيم.  ما چند بازي خانگي داريم که اگر بتوانيم پيروز شويم خيالمان راحت خواهد شد.

90:‌از اين پرسپوليس مي‌توانيد امتياز بگيريد؟‌

چرا نتوانيم.  پرسپوليس با اختلاف بهترين تيم حال حاضر ايران است که حقش است قهرمان شود. تنها مشکل ما براي بازي با پرسپوليس محروميت هواداران‌مان است که اميدوارم ببخشند و بازي آينده به استاديوم بيايند.  اگر اين اتفاق رخ دهد شک نکنيد مي‌توانيم از آنها امتياز بگيريم. 

90: فصل قبل يک خاطره بد داشتي که هم راه‌آهن سقوط کرد و هم پرسپوليس قهرمان نشد. فکر مي‌کني اين فصل همچنين خاطره اي را تکرار کني ‍ ؟

فصل گذشته بدترين  سال فوتبالي‌ام بود که هم تيم سقوط کرده و هم تيم ديگرم (پرسپوليس) جام را از دست داد. اما اين فصل چنين اتفاقي رخ نمي‌دهد چون نه نفت شرايط فصل گذشته راه‌آهن را دارد و نه پرسپوليس امتيازاتش طوري است که جام را از دست بدهد. شک نکنيد پرسپوليس چند هفته زودتر قهرمان مي‌شود و ما هم تکليف مان را چند هفته زودتر روشن مي‌کنيم.

90: با رامين رضاييان دو سالي همبازي بودي و کاپيتانش هم بودي چرا او در پرسپوليس به اين روز افتاد‍؟‌

من قبل از راه‌آهن با رامين ارتباط داشتم و دو سال نيز همبازي بوديم . او از لحاظ فني حرف ندارد و از لحاظ اخلاقي هم در راه‌آهن نمونه بود و حرفه اي کار مي کرد. من در راه‌آهن هيچ حاشيه‌اي از او نديدم و کارش را مي‌کرد نمي‌دانم چرا در پرسپوليس مثل راه‌آهن نيست شايد هم چون در پرسپوليس زير ذره‌بين است خيلي ها فکر مي‌کنند حاشيه دارد. اميدوارم که مشکل او ختم به خير شودو جشن قهرماني را با تيمش بگيرد. رامين خيلي به پرسپوليس کمک کرده و امتيازات زيادي هم براي تيم آورده است.

90:‌با او تماس نداري  که يک مقدار نصيحتش کني؟

تماس ندارم.اين کار شخصي است و خودش و باشگاه مي‌‌تواند حلش کند. فکر نمي‌کنم نيازي باشد که به او چيزي بگويم.

 

 

 

 

 

ارسال در: شنبه 21 اسفند ساعت 19:03 (1395/12/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن