کريم اسلامي بالاتر از اخباري ايستاد
شماره خبر : 137910
مهار دو ضربه پنالتي حساس در ديدار برابر تيم هاي تراکتورسازي و سپاهان اصفهان باعث شده تا مهدي اسلامي عنوان پنالتي گيرترين دروازه بان ليگ را به خود اختصاص دهد

کريم اسلامي بالاتر از اخباري ايستاد

مهار دو ضربه پنالتي حساس در ديدار برابر تيم هاي تراکتورسازي و سپاهان اصفهان باعث شده تا مهدي اسلامي عنوان پنالتي گيرترين دروازه بان ليگ را به خود اختصاص دهد، اين موضوع در حالي اتفاق مي افتد که اين دروازه‌بان تنها در 5 بازي ماشين سازي به ميدان رفته و در باقي ديدارهاي اين تيم روي نيمکت قرار داشت. مسعود حسن زاده و محمد ابراهيمي پنالتي زن هايي بودند که مغلوب اين دروازه بان شدند.

به غير از اسلامي، 6 دروازه بان ديگر نيز در بازي هاي ليگ شانزدهم موفق به مهار ضربات پنالتي شدند، دروازه‌بان هايي که دو نفر از آنها ديگر در ليگ برتر حضور ندارد. شهاب گردان و مجتبي روشنگر از تيم پديده، وحيد طالب لو از تيم فولاد خوزستان و محمدرضا اخباري دروازه هايي هستند که در دوئل با بازيکنان روبه روي خود در ضربات پنالتي پيروز شده اند.

نکته جالب در اين باره اينکه مانوئل فرناندز، دروازه‌بان اسپانيايي و سابق ماشين سازان نيز در زمان حضور خود در بازي هاي اين تيم موفق به مهار يک ضربه پنالتي شده بود، علاوه بر وي الساندرو فيليپ از تيم سايپا نيز در برابر تيم پديده موفق به دفع پنالتي حريف شد، دو دروازه باني که اين روزها در ليگ برتر حضور ندارند.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن