90/ آقاي زماني! اتهام شما اظهارنظرهاي غيرکارشناسانه در امور فني است
شماره خبر : 137908
بدون ترديد حسن زماني و امثال او که بدون داشتن عقبه ورزشي در هيات مديره‌هاي باشگاه‌هاي بزرگ نظير استقلال و پرسپوليس عضويت دارند بايد حتي‌الامکان از ورود به بحث‌هاي فني پرهيز کنند تا حساسيت‌ها را نسبت به حضور خود در اين مناصب مهم ورزشي کاهش دهند.

دادگاه 90:

اين شماره: حسن زماني

 

نام: حسن

نام‌خانوادگي: زماني

شغل: عضو هيات مديره استقلال

شهرت:

بدون ترديد حسن زماني و امثال او که بدون داشتن عقبه ورزشي در هيات مديره‌هاي باشگاه‌هاي بزرگ نظير استقلال و پرسپوليس عضويت دارند بايد حتي‌الامکان از ورود به بحث‌هاي فني پرهيز کنند تا حساسيت‌ها را نسبت به حضور خود در اين مناصب مهم ورزشي کاهش دهند. اين دوستان که با شرط کمک رساندن واقعي به فوتبال و به ويژه تيم‌هاي مهم استقلال و پرسپوليس مسئوليت گرفته‌اند نه تنها در اين کار توفيقي نداشته که حتي بي‌دليل در امور فني اظهارنظر و حتي دخالت مي‌کنند. زماني که ابتداي اين فصل مصاحبه مي‌کرد و مي‌گفت که منصوريان براي استقلال مربي مناسبي نيست و بايد برکنار شود. حالا با تغيير مواضع مدعي شده که در پايان رقابت ميلي‌متري براي قهرماني بين استقلال و پرسپوليس خواهد بود.

يک اظهارنظر ظاهرا فني اما واقعاً احساسي که مي‌تواند شرايط خوب فعلي استقلال را دستخوش تغييرات اساسي نمايد.

به اعتقاد ما آقاي زماني به جاي اظهارنظرهاي چنين بي‌پايه و بي‌اساس در مورد سرنوشت ليگ و تيم استقلال بايد کمي به فکر بهبود شرايط مديريتي و اقتصادي استقلال باشد.

آقاي زماني! شما را به اين دليل براي مرتبه دوم به دادگاه 90 احضار مي‌کنيم که مي‌دانيم اظهارنظرهاي‌تان باعث ايجاد تنش در استقلال مي‌شود. شما در دادگاه 90 و در حضور اعضاي هيات منصفه اين دادگاه بايد از خودتان رفع اتهام کنيد.

 

ارسال در: جمعه 29 بهمن ساعت 07:50 (1395/11/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن