پاسخ کامراني‌فر به سعيد آذري: شما به دنبال تشويش اذهان عمومي هستيد؟!
شماره خبر : 137906
کامراني‌فر در پاسخ به اظهارات سعيد آذري و نامه‌اي که خطاب وي نوشته بود پاسخ داد که جواب حرف‌هاي مديرعامل ذوب‌آهن بود. ما هم خلاصه اين حرف‌ها را منعکس کرده‌ايم.

پاسخ کامراني‌فر به سعيد آذري: شما به دنبال تشويش اذهان عمومي هستيد؟!

کامراني‌فر در پاسخ به اظهارات سعيد آذري و نامه‌اي که خطاب وي نوشته بود پاسخ داد که جواب حرف‌هاي مديرعامل ذوب‌آهن بود. ما هم خلاصه اين حرف‌ها را منعکس کرده‌ايم.

خارج از تعارفات معمول مستقيم به واکاوي مطلب مي پردازيم. اشکال دقيقا از ابتداي نامه آغاز مي شود، جايي که عنوان کرديد تمامي شواهد موجود حاکي از غيرقانوني بودن حضور مهدي کياني است. شواهد موجود که بتوان به آن استناد قانوني کرد، اول گزارش داور و بعد از آن تصاوير کامل و واضح تلويزيوني است.

دپارتمان داوري قصد ندارد آن گونه که جنابعالي شخص رئيس دپارتمان را خطاب قرار داده ايد، شما را نکوهش کند، اما ظواهر نشان مي دهد شما قصد داريد براي اثبات حرف خود ديگران را با واژه هاي نامتعارف خطاب کنيد که اين به دور از اخلاق و حرفه اي گري است، تعجب خود را نمي توانيم مخفي کنيم زيرا شما از بديهي ترين روال اجرايي پس از مسابقه  اطلاعي نداشته و با دادن اطلاعات غلط موجب وهن و تشويش اذهان عمومي مي شويد. آقاي آذري براي اطلاع شما و مردم فهيم و فوتبالدوست ايران عزيز به طور اختصار روند اجرايي پس از مسابقه را شرح مي دهيم.

1-پس از پايان بازي و حضور داوران در رختکن گزارش نويسي داوران در فرم مخصوص آغاز مي شود.

2-نماينده فدراسيون اغلب در فضايي مجزا از رختکن داورها به صورت مستقل به گزارش نويسي مي پردازد.

3-ناظر داوري نيز به صورت مجزا گزارش و فرم نظارت را نوشته و به دپارتمان ارسال مي کند.

 

4-از نيم فصل امسال علاوه بر فرم گزارش داوري سازمان ليگ دپارتمان داوري فرم الکترونيکي گزارش داوري را در اختيار داوران قرار داده تا بلافاصله پس از اتمام مسابقه حوادث بازي (گل، اخطار، اخراج و...) را در آن درج کرده و به دپارتمان داوري ايميل کنند.

گزارش نماينده فدراسيون  مستقيما به مسئول مسابقات سازمان ليگ ارسال مي شود، ولي آن چيزي که در فرم گزارش داوري سازمان ليگ توسط داور نوشته شده است، در فرم گزارش ناظر داوري درج شده است و همچنين در فرم الکترونيکي دپارتمان توسط داور نوشته شده است همگي داراي يک تشابه است.

مهدي کياني به علت دريافت اخطار دوم در دقيقه 72 از زمين بازي اخراج شده است. داور مسابقه هم به همراه ناظر داوري و کمک داوران و داور چهارم نيز اين واقعه را تاييد مي کنند.  حال اگر اعتراضي هست بايد به تصاوير تلويزيوني استناد شود.

حال اگر مدير عامل ذوب آهن اصفهان اصرار دارد که بگويد داوران، ناظر داوري، سازمان ليگ، دپارتمان داوري و... در وظايف خود اهمال کرده و يا خداي نکرده خلاف واقع مي گويند، ويديويي را که در آن به وضوح مشخص باشد داور يک اخطار داده و سپس بازيکن را اخراج کرده است منتشر کند.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن