اين ماجرا به اعتبار کاري شما لطمه مي‌زند؟!
شماره خبر : 137905
ديروز سعيد آذري نامه‌اي به کامراني‌فر نوشته بود که خلاصه حرف‌هاي وي را در قالب چند پاراگراف آورده‌ايم.

سعيد آذري خطاب به کامراني‌فر:

اين ماجرا به اعتبار کاري شما لطمه مي‌زند؟!

ديروز سعيد آذري نامه‌اي به کامراني‌فر نوشته بود که خلاصه حرف‌هاي وي را در قالب چند پاراگراف آورده‌ايم.

کارنامه موفق

کارنامه موفق شما در زمينه داوري و حضور شما در راس پست حساس رياست دپارتمان داوري که مورد وثوق آحاد جامعه فوتبال بود سبب شد تا موجي از اميد در بين اهالي فوتبال شکل بگيرد.

 

نگراني ذوب‌آهن

آنچه اما اکنون به محل نگراني باشگاه ذوب آهن اصفهان و فوتبال دوستان بدل شده است مديريت موضوع مهدي کياني و چشم پوشي از اتفاقي است که ممکن است همه کارنامه پيشين شما را زير سئوال ببرد.

 

تعارض آشکار؟!

تعارض آشکاري که در فرم گزارش داوري و فرم گزارش بازي از آن ياد مي کنيد و معتقديد که داور شما دو اخطار و سپس اخراج را براي مهدي کياني به ثبت رسانده است مي تواند به پاشنه آشيل رفتار صادقانه و حرفه اي کاري شما بدل شود.

 

انتظارات ذوب‌آهن

آنچه انتظار باشگاه ذوب آهن از شماست توجه به اصل بررسي اين پرونده و عدم فرار از صورت مسئله مي باشد. چه مي شود که شما از تعارضي آشکار بين فرم گزارش بازي و فرم به اصلاح داوري صحبت مي کنيد ولي حاضر نيستيد به اين تعارض رسيدگي کنيد.

 

مثال از باتيستا؟!

مگر نه اينکه شما پيش از اين اخطار مگنو باتيستا را با حساسيتي ويژه مورد بررسي قرار داديد و در نهايت از داور مسابقه خواستيد فرم گزارش داوري را ويرايش کرده و اخطار را به نام محمود ابراهيم زاده ثبت کند؟ چه مي شود که شما پرونده اي به اهميت پرونده ديدار ذوب آهن و تراکتورسازي را مورد بررسي قرار نمي دهيد و اينقدر راحت از تعارض آشکار گزارش ناظر و داور عبور مي کنيد؟

 

لطمه به اعتبار کاري

اين بي توجهي شما نه به سود اعتبار کاري شما، نه به نفع فوتبال کشور است و مصلحت انديشي شما براي عبور از اين مسئله بي ترديد نطفه اتفاقاتي تلخ را در حوزه فوتبال بنا خواهد نهاد.

ارسال در: جمعه 29 بهمن ساعت 07:48 (1395/11/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن