براي ما بازي با ذوب‌آهن تمام شده است
شماره خبر : 137903
مهدي کياني کاپيتان تراکتورسازي با بررسي اتفاقاتي که در جريان ديدار تراکتور ماشين‌سازي رخ داد هم از ديد کسي که در متن ماجرا اقرار داشته حرف زد و هم از ادعاي ذوبي‌ها انتقاد کرد.

مهدي کياني: براي ما بازي با ذوب‌آهن تمام شده است

مهدي کياني کاپيتان تراکتورسازي با بررسي اتفاقاتي که در جريان ديدار تراکتور ماشين‌سازي رخ داد هم از ديد کسي که در متن ماجرا اقرار داشته حرف زد و هم از ادعاي ذوبي‌ها انتقاد کرد.

مهدي کياني ابتدا درباره اظهارات سعيد آذري گفت: متاسفانه آنها تيمشان باخته و اين طور حرف مي زنند اما اگر آنها حرفي داشتند بايد در زمين مي زدند. من در بازي با ماشين سازي دو کارت زرد گرفتم و نمي‌دانم حالا سعيد آذري به دنبال چيست؟!

وي ادامه داد: اگر آن زمان اعتراضي داشتيم به خاطر کارت بي موردي بود که من دريافت کردم و باعث شد بازي با پرسپوليس را از دست بدهم و هيچ ربطي به بازي با ذوب آهن نداشت. همه نگراني ما و شخص من به خاطر از دست رفتن بازي با پرسپوليس بود.

کاپيتان تراکتورسازي درباره اين اظهار نظر سعيد آذري که پرونده محروميت او مشکوک است، تاکيد کرد: اگر قصد و غرضي در کار بود که من بازي با پرسپوليس را هم محروم نمي شدم. باور کنيد اصلا دوست ندارم به عقب برگردم و آن روزهاي تلخ را به ياد بياورم چرا که خيلي من را عذاب مي دهد. محروميت يک جلسه اي من با نظارت فدراسيون و کميته انضباطي و بر اساس گزارش داور بوده است. خدا را شکر که کميته انضباطي کاملا پيگير اين مسائل است و از سويي باشگاه ما هم درباره بازي کردن و نکردنم مقابل ذوب آهن استعلام گرفته بودند و اين طور نبود که بي اطلاع براي تيمم بازي کنم.

کياني ادامه داد: ذوب آهن تيم خوبي است و براي آنها احترام قائلم اما فوتبال است و برد و باخت دارد و بايد هر دو را پذيرفت، همان طور که ما 4 گل از پرسپوليس خورديم و قبول کرديم. ما به امتياز بازي با ذوب آهن پس از آن باخت نياز داشتيم و با تمام قوا مقابل اين تيم بازي کرديم. از سويي مي دانستيم پرسپوليس داربي را از دست مي دهد و اين را فرصت خوبي براي کم کردن اختلاف خود و پرسپوليس ديديم.

وي درباره اينکه استقلال در داربي 84 براي تراکتور بازي کرد گفت: فوتبال است ديگر؛ زماني هم بازي هاي ما به نفع پرسپوليس تمام شد و امتياز از دست داديم. استقلال در داربي 84 بهتر بازي کرد و از موقعيت هاي خود استفاده کرد، همين هم سبب پيروزي مقابل پرسپوليس بود. البته  من هرگز براي تيمي بد نخواسته ام اما بايد قبول کرد که استقلال بهتر بود و برد.

کاپيتان تراکتورسازي درباره شايعاتي مبني بر اخراج محمد نوري تاکيد کرد: محمد نوري بسيار براي تيم ما زحمت کشيده اما برخي مي خواهند تيم ما را به حاشيه ببرند و اين ها دشمن فوتبال هستند. نوري گل هاي حساسي براي تراکتورسازي به ثمر رسانده و هواداران هم اين را خوب مي دانند.

کياني در پاسخ به اين پرسش که با توجه به کنار گذاشتن بنگر شايد اين شائبه به وجود آمد که نوري هم کنار گذاشته شده ؟! گفت: در جريان موضوع بنگر نيستم و فقط چيزهايي را شنيده ام اما موضوع نوري هيچ ربطي به بنگر نداشت. محمد بنده خدا اصلا در آن جريان نبود و کار خودش را مي کند. او مصدوم بود و ديروز هم همان طور که در عکس ها ديديد در تمرين تيم حاضر شد.

 

وي درباره بازي با سياه جامگان اذعان داشت: براي اين بازي فکر مي کنم به جز هادي محمدي ساير بازيکنان را در اختيار داريم. فقط محمد نوري مصدوم است و پزشک تيم در تلاش است تا او را به بازي برساند.به امتياز بازي با سياه جامگان نياز داريم تا بتوانيم فاصله خود را با پرسپوليس کم تر کنيم.

ارسال در: جمعه 29 بهمن ساعت 07:47 (1395/11/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن