90/ بوسه فرانسوي
شماره خبر : 137901
سه‌شنبه شب بارسلوناي اسپانيا در کمال ناباوري 4 بر صفر مغلوب پاري‌سن‌ژرمن شد. به همين مناسبت بيانيه تسليت زير را تقديم طرفداران کاتالان‌ها مي‌کنيم

کاکتوس و هندوانه


آتبين محبتي

سه‌شنبه شب بارسلوناي اسپانيا در کمال ناباوري 4 بر صفر مغلوب پاري‌سن‌ژرمن شد. به همين مناسبت بيانيه تسليت زير را تقديم طرفداران کاتالانها ميکنيم:

بازگشت همه به سوي اوست

اي اشکها بباريد از چشمها چو باران

کز سنگ ناله خيزد روز شکست ياران

همکار ارجمند؛ جناب آقاي لوييز انريکه؛

تحمل شدائد و صبوري در مصائب سنت اولياي خداست و آنچه گذشت و ميگذرد ميدان آزمون مردان بزرگي چون شماست. جنابعالي تنها با پاري سن ژرمن مصاف نداشتيد بلکه با کل نظام منحوس سرمايهداري نيز در نبرد بوديد. و کيست که نداند دلارهاي کثيف قطري که ديروز به رگهاي صدام تزريق ميشد تا خود را سردار قادسيه بنامد و ايران را ويران کند امروز به شکلي ديگر اشک کودکان مظلوم و معصوم حلب و بارسلون را جاري کرده است. امان از اين زمانه فرهاد کش و فرياد کش!

جناب آقاي انريکه!

فشار گروه فشار و به اصطلاح دلواپسان براي استعفاي شما افزايش خواهد يافت اما بايد بمانيد و گنج پنهان اين ويراني را بيابيد که فدريکو گارسيا لورکا فرمود:

من چه غم دارم که ويراني بود

زير ويران گنج سلطاني بود

به دهانهاي دوخته و روانهاي سوخته و قلمهاي خفته و سخنان ناگفتهاي بيانديشيد که سرمايههاي سرمازده ايالت کاتالونيا ميباشند.

در روزگار کج‌مداري که آب سربالا ميرود و شهر شلوغ ميشود و پرسپوليس بعد از 1000 روز داربي را مي‌بازد طبيعي است وزغها و قورباغههاي حومه پاريس هم هفت تير کش شوند و ابوعطا بخوانند!به موي پپ گوارديولا سوگند که دست روزگار انتقام سختي از پاري‌سن‌ژرمن و اربابان قطرياش خواهد گرفت و فرشته حذف بر گونه آنها بوسهاي فرانسوي خواهد زد!

سرمربي محترم تيم ملي کاتالونيا!

غم شکست در اين بازي را فراموش کنيد چرا که به قول لورکا:

گر فروتر نشست بارسايي

چه کند؟ روزگار بي ادب است

در هر حال با کمال تاسف و تأثر شکست سنگين بارسلونا را خدمت جدايي طلبان کاتالان، مردم فهيم و هميشه در صحنه اين ايالت، بانو شکيرا و همسر ايشان و طرفداران پرشمار اين تيم تسليت و تعزيت عرض نموده و براي بازماندگان آن مرحوم از خداوند کريم منان صبر جميل و اجر جزيل مسئلت مينماييم.

با تشکر از حراست، واحد نودال و خانواده محترم رجبي

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن