90/ بازي هاي سنگين پديده را به اين روز انداخت
شماره خبر : 137894
يکي از حساس‌ترين بازي هاي هفته بيست و دوم ديدار پديده مشهد با نفت آبادان است که هر دو تيم نياز مبرمي به سه امتياز دارند. برنده اين مسابقه مي‌تواند خيلي از مشکلات مربيان را حل کند.

يوسفي : بازي هاي سنگين پديده را به اين روز انداخت

تيم هاي منصوريان نيم‌فصل دوم راه مي‌افتند

يکي از حساس‌ترين بازي هاي هفته بيست و دوم ديدار پديده مشهد با نفت آبادان است که هر دو تيم نياز مبرمي به سه امتياز دارند. برنده اين مسابقه مي‌تواند خيلي از مشکلات مربيان را حل کند. اما اين مسابقه جدال شاگرد و استاد است که به جز رضا مهاجري که الان سرمربي پديده محسوب مي‌شود محسن يوسفي نيز سابقه شاگردي فيروز کريمي را دارد و قطعاً با انگيزه زيادي مقابل تيم مربي سابقش قرار مي‌گيرد.. در اين رابطه گفت و گوي نود را با يوسفي بخوانيد:‌

90:‌پديده کي مي‌خواهد ببرد ؟‌

باور کنيد خود ما هم از نتايج خسته شده‌ايم و هر بازي که مي‌شود همين مشکل را داريم و تلاش مي کنيم برنده شويم ولي موفق نمي‌شويم.

90: خيلي ها فکر مي‌کردند پديده با پشت سر گذاشتن بازي هاي سخت مقابل تيم هاي بالاي جدول پيروزي هايش شروع مي‌شود ولي اين اتفاق رخ نداد.

وقتي تيمي روي دور نتيجه نگرفتن قرار گيرد سخت است که به شرايط آرماني برگردد. متاسفانه ما مقابل تيم هاي بالاي جدولي خوب بازي مي‌کرديم ولي نتوانستيم نتيجه بگيريم و همين استرس نتيجه نگرفتن مقابل تيم هاي ميانه جدولي نيز اتفاق افتاد و نتوانستيم امتيازات لازم را بگيريم .

90:‌بازي با تيم فيروز کريمي را چطور مي‌بيني؟

بازي با تيم هاي آقا فيروز (کريمي) سخت است و تيم هاي او هميشه رو به جلو بازي مي‌کنند . من شاگرد او بوده ام و مي‌دانم چطور تيم هايش سخت بباز ‌مي‌بازند.

90: خود تو بهترين بازي هاي اخيرت را در تيم کريمي انجام دادي در اين مورد نظري نداري؟‌

آقاي کريمي زماني که سرمربي ملوان بود من را يک خط جلوتر برد و توانستم گل هاي زيادي براي ملوان به ثمر برسانم و تيم را هم از سقوط نجات دهيم. اميدوارم در بازي‌هاي با ما روز خوب تيم آقا فيروز نباشد و اولين سه امتياز نيم‌فصل دوم را از تيم او بگيريم.

90:‌قبول داري حساسيت در انتهاي جدول خيلي فشرده تر از بالاي جدول شده؟‌

کاملاً اين طور است ولي مشکل پايين جدولي ها اين است که اگر امتياز نگيرند سقوط مي‌کنند ولي تيم‌هاي بالاي جدولي اگر امتياز نگيرند نهايتا قهرمان نمي‌شوند يا به سهميه نمي‌رسند.

90: راستي داربي 84 را ديدي؟‌

بازي را ديدم که واقعاً خوب بود و از پيروزي استقلال خيلي خوشحال شدم.

90:‌تيم منصوريان راه افتاده ؟‌

من همان روز اول گفتم اين تيم نياز به زمان دارد و سابقه نشان داده تيم هاي منصوريان تازه نيم‌فصل دوم راه مي‌افتد  و نتيجه مي‌گيرند. شک نکنيد استقلال از اين هم بهتر مي‌شود.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن