90/ تعطيلي بدون نظر کي‌روش
شماره خبر : 137892
هفته بيست و دوم ليگ‌‌برتر امروز و فردا پيگيري مي‌شود. سه‌شنبه گذشته اولين بازي را پيکان و استقلال خوزستان برگزار کردند که در اين مسابقه پرگل شاگردان جلالي با نتيجه پر گل چهار بر سه موفق به پيروزي شدند

تعطيلي بدون نظر کي‌روش

استقلال به دنبال هت تريک ديگر،  پرسپوليس در فکر جبران داربي

 

هفته بيست و دوم ليگ‌‌برتر امروز و فردا پيگيري مي‌شود. سه‌شنبه گذشته اولين بازي را پيکان و استقلال  خوزستان برگزار کردند که در اين مسابقه پرگل شاگردان جلالي با نتيجه پر گل چهار بر سه موفق به پيروزي شدند ، اما امروز استقلال تهران پس از پيروزي در داربي پا به اصفهان گذاشته تا شايد ذوب‌آهن را نيز قرباني کند. پرسپوليس شکست خورده نيز براي برگشت به شرايط اوليه از سپاهان پذيرايي  خواهد کرد. فولاد خوزستان به مصاف گسترش فولاد مي‌رود و سياه جامگان نيز براي فرار از بحران از تراکتور سازي پذيرايي  مي‌کند که کار راحتي نخواهد داشت.

سايپا  و صبا با هم بازي مي‌کنند و نفت آبادان هم در خانه مقابل پديده خراسان قرار مي‌گيرد . در آخرين مسابقه نيز ماشين‌سازي احيا شده ميزبان نفت تهران تقويت شده است که قطعاً بازي اين  اين دو تيم جذاب خواهد شد. پس از انجام اين  مسابقات ،‌ليگ حدود دو هفته اي  بدون نظر کي‌روش تعطيل مي‌شود و تيم هاي آسيايي آماده رقابت هاي حساس  خود مي‌شوند.

 

استقلال به دنبال پنجمين قرباني

ذوب‌آهن استقلال تهران

مسابقه دو تيم جدال براي سومي است که اگر استقلال بتواند مثل بازي رفت ذوب‌آهن را شکست دهد خيالش را بابت کسب رتبه سومي راحت مي‌کند و از اين پس مي‌جنگد تا شايد صدر جدول را  از پرسپوليس بگيرد.  اگر ذوب‌آهن سه امتياز ميزباني را از آن خود کند هم از بحران خارج مي‌شود و هم انتقام شکست بازي رفت را از تيم آماده اين روزهاي استقلال مي‌گيرد که کمتر از سه گل به هر تيمي نمي‌زند . استقلال در اين مسابقه با ترکيب جديدي به مصاف ذوب‌آهن مي‌رود چون مهدي رحمتي ، رابسون، غفوري و مگويان را در اختيار ندارد.

 

نگاه ويژه

کاوه رضايي انگيزه زيادي دارد تا مقابل تيم سابقش هم گل بزند و خودش را به صدر جدول گلزنان نزديک تر کند.

 

بازي انتقامي براي سپاهان

پرسپوليس سپاهان

سپاهان که در بحران به سر مي‌برد بهترين فرصت را دارد با شکست دادن پرسپوليس به هم ريخته و خودش را پيدا کند.

تيم شکست خورده برانکو امروز هم کمال کاميابي‌نيا را در اختيار ندارد و جز اين هافبک تاثيرگذار سيد جلال هم غايب خواهد بود. اگر عبداله ويسي نتواند از اين پرسپوليس امتياز بگيرد کار او براي ادامه ليگ سخت مي‌شود و شايد باز هم هواداران شعار حيا کن رها کن را برعليه اين مربي سر دهند.  با اين که پرسپوليس صدر جدول را در اختيار دارد و با شکست هم کماکان صدرنشين باقي خواهد ماند ولي اوضاع اين تيم خطرناک مي‌شود و احتمال دارد قهرماني را هم از دست دهد.

 

نگاه ويژه

سرور جباروف نگاه ويژه مسابقه است که مي‌خواهد به عنوان يک استقلالي خودش را به پرسپوليس نشان دهد.

 

بخت تراکتور با سياه جامگان سفيد مي‌شود؟‌

سياه جامگان تراکتور سازي

گرچه سياه جامگان در مکان پانزدهم جدول قرار گرفته ولي حريف دست و پا بسته اي براي تراکتور سازي نخواهد بود و شاگردان امير قلعه‌نوعي کار سختي در مشهد دارند. مشکل اصلي تراکتور سازي  بازي با تيم هاي پايين جدولي است که مقابل اين تيم ها امتيازات زيادي را از دست داده است . اگر تراکتوري‌ها نتوانند از سياه جامگان امتياز بگيرند همان بهتر است که قهرمان نشوند و جام را به پرسپوليس يا ديگر تيم ها هديه کنند.

در هر حال خداداد عزيزي و امير قلعه‌نوعي به خوبي مي‌دانند اين مسابقه تا حدود زيادي در سرنوشت قهرماني و بقاي آنها تاثير دارد و  نبايد اين فرصت را  از دست بدهند.

 

نگاه ويژه

بهترين خط حمله ليگ به مصاف بدترين خط حمله ليگ مي‌رود که قطعاً حرف اول را مهاجمان تراکتور سازي و مدافعان سياه جامگان خواهند زد.

 

جدال فولادي در اهواز

فولاد خوزستان گسترش فولاد

اين مسابقه در حالي در اهواز برگزار مي‌شود که زمزمه‌هايي مبني بر لغو  آن وجود دشت و ريزگردها بدجوري هواي خوزستان را آشفته کرده بودند و نفس کشيدن براي هر موجود زنده اي به سختي صورت مي‌گرفت.  در هر حال خبر مي‌رسد اين مسابقه انجام مي‌شود و لغو نخواهد شد.

هر دو تيم با پيروزي در هفته گذشته پا به اين مسابقه مي‌گذارند که برنده زمين مي‌تواند خيلي از مشکلات خود را راه حل کند..

گسترشي‌ها خودشان را به کسب سهميه نزديک کرده‌اند و فولادي ها نيز از جمع فانوس به دستان جدا شده اند که اميدوارند با کسب اين سه امتياز  گام ديگري براي موفقيت بردارند.

 

نگاه ويژه

لوسيانو پريرا بار ديگر مقابل تيم سابقش قرار مي‌گيرد که قطعاً انگيزه زيادي خواهد داشت.

 

شاگردان مرفاوي قاتل خودرو سازان

سايپا صبا

صباي اوج گرفته به مصاف سايپا مي‌رود و اگر بتواند در زمين دستگردي سه امتياز لازم را بگيرد کاملاً از بحران خارج مي‌شود و از  قعر  جدول فاصله مي‌گيرد. شاگردان صمد مرفاوي نشان داده اند خوب بلد هستند تيم هاي خودروسازان را شکست دهند . صبا نيم‌فصل اول هم پيکان را شکست داده و هم سايپا را  و اگر  در بازي برگشت هم بتواند  اين کار را بکند گربه سياه آنها خواهد شد. در هر صورت اين مسابقه براي هر دو تيم اهميت دارد. دو تيم در اين بازي مساوي به کارشان نمي‌آيد و  تنها پيروزي به کمک ‌آنها مي‌آيد.  

 

نگاه ويژه

سايپا يک مهاجم خوب مونته نگرويي جذب کرده که قرار است در  اين مسابقه از او رونمايي شود.

 

جدال شاگرد و استاد در آبادان

نفت آبادان پديده خراسان

اين مسابقه جدال شاگرد و استاد قديمي است که تيم فيروز کريمي مقابل تيم رضا مهاجري قرار مي‌گيرد . هر دو تيم شرايط خوبي در جدول ندارند و براي فرار  از سقوط تلا ش مي‌کنند.

پديده با 19 امتياز در مکان سيزدهم قرار گرفته و نفت هم با 22 امتياز دوازدهم است که برنده زمين جاي اين دو تيم را تغيير خواهد داد .  هر دو تيم مشکل گلزني نيز دارند و  هفته هاست نتوانسته اند موفق به گلزني شوند.

لازم به يادآوري است که اگر پديده نتواند امتياز بگيرد شايد تغييراتي در کادر فني اين تيم  صورت گيرد.

 

نگاه ويژه

جدال  استاد و شاگرد يعني  رضا مهاجري و فيروز کريمي نگاه ويژه مسابقه خواهد بود.

 

رونمايي از شهباززاده در تبريز

ماشين‌سازي نفت تهران

محروميت استقلال از خريد بازيکن به سود نفت تهران شد و علي دايي هر دو بازيکن آبي ها را به راحتي خريد تا سودش را برده باشد. تيم علي دايي در روزي مقابل تيم فرهاد کاظمي قرار مي‌گيرد که ماشين‌ سازان در دو هفته اخير نتايج خوبي گرفته اند و روحيه لازم را دارند.

ماشين‌سازي هم يقه تراکتور سازي را گرفت  و هم يقه سپاهان را که حالا  شايد نوبت به تيم علي دايي رسيده  باشد. اگر فرهاد کاظمي نفت تهران را هم شکست دهد اميدواري اش براي بقا چند برابر مي‌شود و ساير تيم هاي قعر جدولي را استرس خواهد گرفت.

 

نگاه ويژه

اگر سجاد شهباززاده در اين بازي به ميدان برود نگاه ويژه  اين بازي خواهد شد.

 

 

 

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن