90/ کاري مي‌کنيم جشن‌هاي هواداران به پايان نرسد
شماره خبر : 137891
خسرو حيدري نزديک به 9 سالي مي‌شود که پيراهن استقلال را برتن دارد. او از همان روزهاي اول ليگ‌‌برتر هشتم که آبي‌‌‌پوش شد خيلي زود جايگاه ثابتي را در ترکيب اصلي اين تيم پيدا کرد و به واسطه نمايش قابل قبول خود و دوري کردن از حواشي در اولين سال حضور در استقلال يکي از چهره‌هاي محبوب تيفوسي هاي آبي لقب گرفت

بهنام معتمدي

خسرو حيدري نزديک به 9 سالي مي‌شود که پيراهن استقلال را برتن دارد. او از همان روزهاي اول ليگ‌‌برتر هشتم که آبي‌‌‌پوش شد خيلي زود جايگاه ثابتي را در ترکيب اصلي اين تيم پيدا کرد و به واسطه نمايش قابل قبول خود و دوري کردن از حواشي در اولين سال حضور در استقلال يکي از چهره‌هاي محبوب تيفوسي هاي آبي لقب گرفت و تا به امروز هر مربي که هدايت اين تيم را برعهده گرفته خسرو جايگاه ويژه‌اي در تفکرات او داشته است. او بعد از پايان داربي 84 مثل همه استقلالي‌ها خوشحال  بود . بعد از پايان آن بازي در تونل ورزشگاه آزادي فرصتي به دست آمد تا با کاپيتان دوم آبي‌پوشان مصاحبه‌اي انجام داديم . با توجه به اين که در روزهاي گذشته مصاحبه‌هاي اميد ابراهيمي و بهتاش فريبا را براي خواننده‌هاي خوب خود منتشر کرديم مصاحبه خسرو از روز داربي به امانت دست ما ماند تا به امروز که حرف‌هاي او پيش روي شماست:

90:‌بعد از گذشت ده داربي که موفق به شکست پرسپوليس نشديد بالاخره اين طلسم را شکستيد. از اين اتفاق مهم صحبت کن.

من احساس خود را خيلي راحت عنوان مي‌کنم. اين برد بسيار شيرين بود و کاملاً پيروزي دلچسبي به شمار مي‌رفت. همان طور که گفتيد ده داربي يعني نزديک پنج سال بود که فاتح اين ديدار نبوديم و همه ما مثل هواداران از اين اتفاق ناراحتي شديدي داشتيم اما حالا که بعد از اين مدت زمان پيروز داربي لقب گرفتيم شکست پرسپوليس خيلي به همه ما چسبيد.

90: فکر مي‌کرديد برنده داربي باشيد؟ زيرا اغلب با توجه به مهره‌هاي نامي سرخ‌ها آنها را برنده ميدان مي‌دانستند.

قبل از بازي در رختکن و حتي در تمرينات بعد از ديدار با السد که خود را آماده داربي مي‌کرديم براي برتري در اين بازي هم قسم شده بوديم و هدفي غير برد نداشتيم. شايد باور نکنيد اما براي ما مساوي هم ارزشي نداشت.

90:‌اما اين که سه بار دروازه پرسپوليس را باز کنيد را به طور حتم پيش‌بيني‌ نکرده بوديد. درست است؟‌

هيچ چيز قابل پيش‌بيني‌ در فوتبال نيست اما آنقدر بچه‌ها خوب کار کردند که حتي مي‌توانستيم گل هاي بيشتري به پرسپوليس بزنيم. جدا از اين در راه اين برد پرگل يک موضوع مهم نيز به ما کمک کرد.

90:‌چه موضوعي ؟

گلي که دقايق ابتدايي بازي دريافت کرديم کار ما را سخت کرد و به نوعي با گل رفيعي شوک به ما وارد شد اما گل زيباي اسماعيلي تيم را به شرايط عادي بازگرداند. موضوع مهمي که از آن نام برديم مربوط به اين مي‌شود که هر سه گل ما در بهترين زمان هاي ممکن به ثمر رسيد. اگر به ما مي‌گفتند بعد از دريافت گل دوست داشتيد در چه دقايقي گل بزنيد ما همين دقايق را مي‌گفتيم.

90: 120 دقيقه بازي مقابل السد تيم را خسته نکرده بود؟

اين موضوع روي تيم نمي‌توان گفت تاثيري نداشت اما بچه‌ها با جان و دل بازي کردند و اجازه ندادند خستگي بازي با السد بر عملکرد آن‌ها تاثير منفي بگذارد.  شک نکنيد اگر 120 دقيقه مقابل السد بازي نمي‌کرديم عملکرد بهتري داشتيم و شايد گل هاي بيشتري هم مي‌زديم.

90:‌استقلال با توجه به شکست دادن السد و پرسپوليس هفته اي رويايي را پشت سر گذاشت. از احساست در اين باره بگو؟‌

ما از اين که توانستيم هواداران را خوشحال کنيم و روزهاي خوبي را براي آنها و نام استقلال رقم بزنيم احساس وصف نشدني داشتيم. کاري مي‌کنيم جشن هواداران به پايان نرسد . ما در داربي از هر نظر برتر ميدان بوديم و جوان هاي تيم کاملاً شجاعانه و با وجود جواني پخته و با تجربه بازي کردند. ما با جوان هايي مثل نورافکن 19 ساله پرسپوليس را شکست داديم . جداي او ساير بچه‌ها هم عملکرد فوق‌العاده‌اي داشتند.

90:‌مدتي است سانترهايي که   بوي گل مي‌دهد را کمتر از تو شاهد هستيم.

در اين چند بازي با تصميم کادر فني وظايف دفاعي ام بيشتر بود و بايد به خط دفاع کمک مي‌کردم تا يادم نرفته اين را هم بگويم شکست پرسپوليس تقديم به روح منصورخان پورحيدري که در طول بازي احساس مي‌کرديم روي نيمکت است.

90:‌بازي  امروز را چطور مي‌بيني؟‌

ذوب‌آهن از تيم هاي خوب فوتبال ما است اما با وجود اين که کار سختي در اصفهان داريم هدفي غير از برد و کسب سه امتياز نخواهيم داشت.

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن