تراکتور اين فصل مستحق دوگانه است
شماره خبر : 137889
بهمن ماه 1395 سالروز قهرماني تراکتورسازان در جام حذفي فوتبال کشور بود؛ اين قهرماني تنها افتخار باشگاهي سرخ‌پوشان تبريز در فوتبال ايران است که 3 فصل پيش با رکورد بدون گل خورده به دست آمد.

 

سعيد دقيقي: تراکتور اين فصل مستحق دوگانه است

بهمن ماه 1395 سالروز قهرماني تراکتورسازان در جام حذفي فوتبال کشور بود؛ اين قهرماني تنها افتخار باشگاهي سرخ‌پوشان تبريز در فوتبال ايران است که 3 فصل پيش با رکورد بدون گل خورده به دست آمد. همين موضوع و ديدار پيش روي تيم تراکتور با سياه‌جامگان دليل ما شد براي انتشار خلاصه حرف‌هاي سعيد دقيقي.

 

ياد قهرماني

آن قهرماني يکي از بهترين خاطرات ورزشي من است. ما در نيم‌فصل اول ليگ سيزدهم عملکرد خوبي داشتيم اما در نيم فصل دوم نتوانستيم نتايج دور رفت را تکرار کنيم ولي با اين وجود در جام حذفي موفق بوديم و توانستيم به عنوان قهرماني برسيم. برايم باعث افتخار است که نقش کوچکي در اين موفقيت بزرگ داشتم و لطف خداوند شامل حالم شد و توانستم سه گل از 6 گل جام حذفي را به ثمر برسانم.

 

 

تهديد يا فرصت

به اعتقاد من اين تهديد را مي‌شود تبديل به فرصت کرد چون اين محروميت شرايطي را فراهم مي‌سازد که باشگاه مي‌تواند در منايع خود صرفه‌جويي کرده و از بازيکنان پايه استفاده کند. مطمئناً بازيکنان جوان تيم با حضور در ميادين مي‌توانند خودشان را نشان دهند و در سال‌هاي آينده پشتوانه‌اي قوي براي تراکتورسازي باشند. اميدوارم ديگر شاهد اين اتفاقات نباشيم و مطمئنم با درايت آقاي آجورلو، تراکتورسازي اين مشکلات را به خوبي پشت سر خواهد گذاشت. فکر مي‌کنم اگر نفرات فعلي حفظ شوند و در کنار آنها چند بازيکن جوان به تيم تزريق شوند، مطمئناً بازهم تراکتورسازي در فصل آينده جزو مدعيان خواهد بود؛ اين تيم هميشه بزرگ بوده و بايد هميشه در بين مدعيان قهرماني باشد.

 

 

با هواداران

تراکتورسازي در شرايط کنوني نياز بيشتري به هوادارانش دارد و توصيه من به پرشورها اين است که با هر اتفاقي که رخ مي‌دهد دست از حمايت خود برندارند زيرا هدف موفقيت فوتبال آذربايجان است. تراکتور پرچمدار فوتبال خطه آذربايجان است و اميدوارم شاهد موفقيت‌هاي پياپي تيم‌هاي اين ديار باشيم.

 

 

تراکتور مستحق دوگانه

تراکتورسازي امسال از کادر فني و بازيکنان خوبي بهره مي‌برد و از مديريت توانمندي نيز برخوردار است، لذا اميدوارم و دعا مي‌کنم تا اين تيم به قهرماني هر دو جام ليگ برتر و حذفي برسد. اين تيم از مجموعه بازيکنان تا مديريت بايد تمام تمرکز خود را براي قهرماني به کار بگيرند تا انشالله اين امر محقق شود.

ارسال در: چهارشنبه 27 بهمن ساعت 20:40 (1395/11/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن