90/ اين شايعات دشمن شاد کن از کجا آب مي‌خورد؟
شماره خبر : 137885
سعيد آقايي بعد از يک مصدوميت طولاني‌مدت تازه در ترکيب تراکتور جا افتاده بود که يکي از افراد مشهور و با نفوذ شهر تبريز خطي را در اختيار چند خبرنگار استاني تبريز گذاشت که از قهر و ناراحتي اين بازيکن حکايت مي‌کرد.

بعد از آقايي و نوري نوبت کيست؟!

 

سعيد آقايي بعد از يک مصدوميت طولاني‌مدت تازه در ترکيب تراکتور جا افتاده بود که يکي از افراد مشهور و با نفوذ شهر تبريز خطي را در اختيار چند خبرنگار استاني تبريز گذاشت که از قهر و ناراحتي اين بازيکن حکايت مي‌کرد.

 

شروع ماجرا با سعيد آقايي

در اخبار مربوط به توجيه اين اتفاق هم آمده بود که سعيد آقايي از بعضي ناملايماتي که پيرامون بازگشتش به تمرينات تراکتور رخ داد دلخوري قبلي داشته و به خاطر اختلاف نظر با محسن بنگر از حضور در تمرينات تراکتور سر باز زده و خواهان جدايي شده است.

پس از اين خبر سعيد آقايي که با خبر شده بود ماجرا از کجا آب مي‌خورد با سرعت اين قضيه را تکذيب کرد و براي اين که کسي براي اطلاع از منبع انتشار اين خبر مسير نادرستي را طي نکند يادآوري کرد که اين خط فکري و انتشار اين‌گونه اخبار کذب و يا بهتر بگوييم شايعات جهت‌دار از کجاست.

 

دومين شايعه اخراج نوري

پس از تکذيب سعيد آقايي و بازگشت وي به تمرينات اين بار نوبت به محمد نوري رسيد و در پي ايجاد مصدوميت جزئي اين بازيکن شبکه موردنظر به سرعت دست به کار شدند و شايعه اخراج دومين پرسپوليسي از تراکتور را بر سر زبان ها انداختند.

اخراج محمد نوري آن هم توسط امير قلعه‌نوعي آن هم درست در مقطع زماني که تراکتور به اين بازيکن نياز داشت و تازه درست سر بزنگاهي که محمد نوري به آمادگي صددرصد رسيده بود و مي‌کوشيد نيازهاي تراکتور را برآورده سازد و تبديل به مهره کليدي امير قلعه‌نوعي در ميانه ميدان شود. اما آنقدر اين جريان خبري در ميان رسانه‌هاي تبريزي نفوذ داشت که کار به مطبوعات و رسانه‌هاي پايتخت هم رسيد و اين خبر سرتيتر چند رسانه گروهي در مرکز هم شد.

در پي اين شايعه ابتدا امير قلعه‌نوعي به زبان آمد و با برشمردن خصوصيات فني و اخلاقي يکي از محبوب‌ترين بازيکنانش اين موضوع را به شدت تکذيب کرد و يادآور شد چنين اقداماتي در راستاي تضعيف تراکتور‌سازي آن هم در بدترين زمان ممکن رخ مي‌دهد و بهتر است رسانه‌هاي حقيقت‌گو به اين شايعات دامن نزنند.

محمد نوري هم با شنيدن اين شايعه در حالي که هنوز مصدوميتش به طور کامل بهبودي پيدا نکرده بود صلاح را در اين ديد که خودش به صورت حضوري در تمرينات حاضر شود و به اين شايعات به صورت عملي خاتمه دهد.

 

بعد از آقايي و نوري نوبت کيست؟!

و حالا سئوال اول اين است که بعد از سعيد آقايي و محمد نوري اين بار نوبت کيست و کجا و چگونه قرار است خبري در خصوص اخراج يا نارضايتي يک بازيکن تراکتور منتشر شود و همه‌گير شود. اصلا انتخاب اين بازيکنان حول محور خاصي و خيلي هدفمند صورت مي‌گيرد يا دوستان محض رضاي تيم رقيب و براي رسيدن به اهداف‌شان همين طور دست در کيسه نام‌هاي بازيکنان تراکتور مي‌کنند و يک نفر بيرون مي‌آورند و پيرامون وي خبر و شايعه مي‌نويسند و توليد مي‌کنند که چه بشود خدا عالم است؟!

 

اين شايعات از کجا آب مي‌خورد؟

واقعاً اين شايعات از کجا آب مي‌خورد و اهداف چه گروه يا فرد يا افرادي در آن نهفته است که اينگونه نمود پيدا مي‌کند.

آيا واقعاً مي‌شود که يک روز در ميان براي امير قلعه‌نوعي يک بحران خبري ايجاد کنند و تيم را به تب و تاب بيندازند.

چه کسي از اين شايعات منتفع مي‌شود. راستش در گفت‌وگو با يکي دو تن از اهالي فوتبال تبريز سعي کرديم به آدرس مشخصي از منبع اين شايعات دست يابيم که تحقيقات ما متوجه يکي از اهالي نام‌آشناي فوتبال تبريز شد.

کسي که خودش... بگذريم چون در اين مورد سند و مدرک مستدلي در اختيار نداريم و از نظر اخلاق حرفه‌اي و کاري درست نيست که حتي آدرس و نشاني‌هايي بدهيم که در نهايت به اين شخص منتهي شود ولي با اين وجود در اين مطلب مسائل را باز کرديم به اين اميد که اين بار دوي حضرات سه نشود و دست از سر تيم تراکتورسازي بردارند تا اين تيم در فضاي تازه و بدون استرس بتواند به حرکتش ادامه دهد و حالا که فرصت رقابت بهتري با پرسپوليس در اختيارش قرار گرفته قافيه را وا ندهد و...

شما هم اگر مي‌خواهيد دفعه ديگر شاهد آدرس‌هايي نباشيد که درست درب منزل شما را بزند به احترام فوتبال تبريز و مردمي که به آنها احساس قرابت مي‌کنيد دست برداريد.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن